День юриста

08 жовтня 2018 року голова районної ради Валентина Любомськавзяла участь у проведенні «круглогостолу» з нагоди Дня юриста на тему: «Забезпечення загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» на території району».

Керівник апарату райдержадміністрації Леся Соловей представила учасників круглого столу,  серед яких: перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук, а також юристи різних служб району.

Учасників заходу привітали перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка та голова районної ради Валентина Любомська.

З професійним святом юристів також привітали учасниці народного аматорського ансамблю "Тальнівчанки"районного Будинку культури.

Головний спеціаліст-юрисконсульт апарату райдержадміністрації Мирослав Бугайцов підготував презентацію про дієвість на території району проекту «Я МАЮ ПРАВО».

Леся Соловей відмітила, що Тальнівська райдержадміністрація всіляко сприяє впровадженню даного проекту, а також проводить роз’яснювальну роботу щодо правової грамотності серед населення. І запросила учасників заходу до конструктивної дискусії.

До обговорення постали питання щодо методів та принципів роз’яснювальної роботи, організація правових форумів, конференцій, тренінгів, проведення консультацій громадян за місцем їхнього проживання тощо. Активно до дискусії долучилися начальник Тальнівського районного відділення ДРАЦС Людмила Скоропад, начальник управління соцзахисту населення Тетяна Маринченко, юристрайонної ради Лариса Белявська, головний спеціаліст відділу «Тальнівське бюро правової допомоги» Уманського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги Вікторія Ряба та інші.

На завершення було відзначено,  що будь-яку сферу нашого життя неможливо уявити без юридичної служби. А відзначаючи День юриста, ми підтверджуємо значимість цієї професії, яка з кожним роком набуває все більшої ваги у сучасному суспільстві.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись