Чергове засідання тимчасової комісії районної ради

  На  черговому засіданні тимчасової комісії районної ради з додаткового розгляду стану реалізації програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2015 рік за участю голови районної ради Руснак Н.П., начальника фінансового управління райдержадміністрації Шпичак Н.В., начальника відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  Сандул Т.В., в.о.начальника  Тальнівської ОДПІ ГУ ДФС у Черкаській області Коляди С.Є., заслухано інформації керівників ТОВ «Кар’єроуправління» , ПАТ «Тальнівське АТП 17137» та ФОП Рудий С.В. про діяльність даних підприємств та перспективи їх розвитку.

   Керівник ТОВ «Кар’єроуправління» Колесник П.І.  проінформував про те, що підприємство займається добуванням піску, гравію, глини і коаліну. У зв’язку з значним підняттям тарифів на залізничний транспорт «ТОВ Кар’єроуправління» працює лише на 1% від виробничої потужності.

  Наголосив також, що однією з головних причин зниження виробництва є відсутність збуту продукції, так як основним споживачем була Росія. Членами комісії внесено пропозицію керівництву району звернутись із клопотанням до народних депутатів України Бобова Г.Б. та  Ничипоренка В.М. щодо сприяння у пошуках ринку збуту виробленої продукції.

  Накопюк В.І. проінформував присутніх про зменшення підприємством обсягів як пасажирських перевезень, так і вантажних у зв’язку з різким підняттям цін на паливно-мастильні матеріали. Звернув увагу членів комісії щодо необхідності у ремонті доріг Тальнівського району. Члени комісії висловили вдячність керівнику ПАТ «Тальнівське АТП 17137» за його роботу у збереженні  даного підприємства.

  ФОП  Рудий С.В. повідомив, що підприємство займається випічкою хліба та хлібобулочних виробів. Потужність виробництва 600-700 кг на добу. Реалізують свою продукцію не тільки в Тальнівському районі, а й в інших районах Черкаської області. Присутні  побажали успіхів у подальшому розвитку підприємства та чесної конкуренції.

  Продовжити роботу тимчасової комісії запланували на наступному тижні. 

Повернутись