Чергове засідання комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики

   Після  спільного засідання комісій районної ради, яке відбулось 31 серпня 2017 року, комісія з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики на своєму засіданні розглянула інші питання порядку денного, які передбачається винести на 17-у сесію районної ради. Зокрема: про надання дозволу Тальнівській центральній районній лікарні на списання з балансу основних засобів, про переукладання договору оренди частини приміщення Тальнівської центральної районної лікарні, про надання дозволу Тальнівській центральній районній лікарні на передачу в оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району, про хід виконання Програми підвищення енергоефективності, зменшення споживання енергоресурсів у Тальнівському районі на 2015-2018 роки тарайонної Програми поводження з твердими побутовими відходами у Тальнівському районі на 2013-2018  роки, про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 11-16/VII«Про план заходів та кошторис витрат з реалізації у 2017 році програми організаційного і технічного забезпечення здійснення заходів щодо утримання та використання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і міста району на 2016-2020 роки», із змінами тапро переукладання договору оренди майна спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району.

  Запропоновані проекти рішень, після детального та активного обговорення депутатами, погоджено та запропоновано винести на розгляд президії та сесії районної ради.

 Комісією також було заслухано інформації з питань: про проект регуляторного акту «Про  внесення змін до рішення районної ради від 29.05.2012 № 14-5 «Про затвердження Положення про управління об’єктами спільної  власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району»», провнесення змін до обласної програмифінансування ремонту доріг загального користування державного і місцевого  значення, які проходять територією Черкаської області та розвитку дорожньої інфраструктури на 2016-2018 роки, про Стратегію розвитку малого та середнього підприємництва Черкаської області на 2017 – 2020 роки, про звернення комунального підприємства-редакції районної газети «Тальнівщина» та про звернення директора Тальнівського районного будинку культури.

   Активну участь в обговорені питань винесених на розгляд постійної комісії районної ради брали депутати районної ради Слінковенко В. Д., Ковальов А.К., Поперечний В. А., Назарук О. М.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись