Апаратна нарада в голови ради

   27 березня 2017 року відбулася апаратна нарада, яку провела голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська.

   Першочергово було розглянуто стан виконання завдань, які були визначені на попередньому тижні.

  Особливу увагу голова районної ради звернула на  співпрацю із учасниками АТО, зокрема сприянню, відповідно повноважень, у забезпеченні їх земельними ділянками. Зазначила на необхідності проведення другогозасідання робочої групи з обстеження об’єктів районної комунальної власностіщодо стану та ефективності використання майна та вжиття заходів з реалізації внесених пропозицій.

  Начальник відділу з питань управління комунальною власністю виконавчого апарату районної ради Сергій Іглін проінформував присутніх про роботу по виготовленню документації на земельні ділянки, які знаходяться під будівлями спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району.

  Радник голови ради з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Інна Паращук проінформувала про стан подання електронних декларацій депутатами районної ради та працівниками виконавчого апарату.

  Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук звернув увагу на здійснення контролю за виконанням прийнятих районною радою рішень. Ознайомив присутніх із проектом плану засідання Консультативно-координаційної ради та семінаром сільських голів, які відбудуться 28 березня 2017 року.      

 Начальник організаційного відділу  виконавчого апарату районної ради Галина Лементар ознайомила із планом роботи районної ради на поточний тиждень. Запланована участь голови районної ради у загальних зборах (конференціях) громадян за місцем проживання, та  31 березня – у сесії Черкаської обласної ради. Також передбачається взяти участь в громадських слуханнях щодо присвоєння імені Василя Доманицького Колодистенському НВК, які відбудуться 29 березня 2017 року о 10 годині в приміщенні сільського Будинку культури с. Колодисте. Посадові особи виконавчого апарату районної ради братимуть участь у районній спартакіаді  серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Зокрема, 29 березня 2017 року відбудуться  змагання з шашок.

 За результатами наради головою районної ради були дані відповідні доручення.

                                                                     Виконавчий апарат районної ради

Повернутись