Апаратна нарада в голови ради

  24 вересня 2018 року голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська провела щопонеділкову апаратну нараду.

  Першочергово було заслухано інформації працівників виконавчого апарату про проведену роботу за минулий тиждень.

  Розглянуто питання  участі у заходах, сприяння депутатам районної ради у підготовці і опрацюванні документів на президію та сесію районної ради.

 Зокрема, начальнику відділу з питань управління комунальною власністю виконавчого апарату районної ради  Сергію Скіченку доручено продовжити роботу, спільно з балансоутримувачами, щодо оформлення документів на право власності на об’єкти спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району та земельні ділянки на яких вони розміщені. Вже виготовлено 13 технічних паспортів на будівлі, отримано 14 витягів з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності та 5 витягів на реєстрацію права власності на земельні ділянки, що знаходяться під об’єктами, що належать до спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району

 Також було обговорено план роботи районної ради на поточний тиждень: підготовку проведення засідання президії районної ради та сесії районної ради, яка запланована на 28 вересня 2018 року.

  Запропоновано раднику голови районної ради Олександру Дімітрову 25 вересня взяти участь у засіданні робочої групи з розгляду питання по фінансуванню дитячої музичної школи (зокрема філіалу в с. Мошурів). А також спільно із райдержадміністрацією вивчити питання фінансування галузей освіти, охорони здоров’я.

 Валентиною Любомською дано доручення звернутися до відділу освіти райдержадміністрації щодо надання письмової інформації про хід виконання рішення районної ради від 13.07.2018 № 25-2/УІІ «Про затвердження умов проведення конкурсу щодо визначення опорних шкіл Тальнівського району, засновником яких  є Тальнівська районна рада» та проінформувати з даного питання на засіданні президії районної ради 25 вересня 2018 року.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись