Апаратна нарада в голови ради

 24 квітня 2017 року відбулася апаратна нарада, яку провела голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська.

  Першочергово було розглянуто стан виконання завдань, які були визначені на попередньому тижні.

  Особливу увагу голова районної ради звернула на  співпрацю із учасниками АТО, зокрема сприянню, відповідно повноважень, у забезпеченні їх земельними ділянками, надання учасникам АТО матеріальної допомоги.

   Радник голови ради з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Інна Паращук проінформувала про стан подання електронних декларацій депутатами районної ради та проведену роботу по зверненнях громадян.

  Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук проінформував про стан підготовки документів для розгляду на черговій сесії ради, оприлюднення поданих проектів рішень районної ради. Валентина Любомська звернула увагу працівників виконавчого апарату на доопрацювання та підготовку  пакетів документів, проведення їх експертизи на відповідність чинному законодавству для подальшого розгляду  на засіданнях постійних комісій районної ради та черговій сесії районної ради, яка відбудеться  5 травня 2017 року.  

 Начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Галина Лементар ознайомила із планом роботи районної ради на поточний тиждень. Зокрема, щодо участі депутатів та працівників 26 квітня у заходах по вшануванню учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи. Запланована участь голови районної ради у загальних зборах (конференціях) громадян за місцем проживання, 28 квітня – у сесії Тальнівської ОТГ. Також передбачається участь голови районної ради у роботі засідань постійних комісій районної ради, які відбудуться впродовж тижня.

 Голова районної ради Валентина Любомська визначила завдання на наступний тиждень та за результатами наради були дані відповідні доручення.

                                                                 Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись