Апаратна нарада в голови ради

  19 листопада 2018 року голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська провела щопонеділкову апаратну нараду.

  Першочергово було заслухано інформації працівників виконавчого апарату про проведену роботу за минулий тиждень та обговорено завдання на поточний тиждень.

  Відмічено, що було підготовлено та проведено належним чином засідання постійних комісій, президії та сесії районної ради, яка відбулася 15 листопада 2018 року. Депутатам своєчасно були надані проекти рішень.

 Проаналізувавши стан виконання доручення голови районної ради щодо оформлення документів на право власності на об’єкти спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району та земельні ділянки на яких вони розміщені, начальнику відділу з питань управління комунальною власністю виконавчого апарату районної ради  Сергію Скіченку доручено продовжити відповідну роботу спільно із балансоутримувачами.

  Також було обговорено план роботи районної ради на поточний тиждень, зокрема участь у заходах до Дня Гідності та Свободи та до Дня пам’яті жертв голодомору. Працівників виконавчого апарату проінформовано про Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вітання «Слава Україні! – Героям слава!».   

  Також було доручено відповідним працівникам забезпечити своєчасне надсилання виконавцям та іншим зацікавленим службам (більше 300 адресатів) прийнятих 15 листопада на сесії районної ради рішень. 

  Валентиною Любомською звернуто увагу працівників виконавчого апарату на  дотримання строків виконання документів, які перебувають на контролі та підготовку проектів рішень на наступну сесію районної ради, яка відбудеться 7 грудня 2018 року.  

 За результатами наради головою районної ради були дані відповідні доручення.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись