Апаратна нарада в голови ради

  19 червня 2017 року відбулася апаратна нарада, яку провела голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська.

  Першочергово було розглянуто стан виконання завдань, які були визначені на попередньому тижні.

  Особливу увагу голова районної ради звернула на  співпрацю із учасниками АТО, зокрема сприянню, відповідно повноважень, у забезпеченні їх земельними ділянками, надання учасникам АТО матеріальної допомоги.

  Радник голови ради з питань юридичного забезпечення діяльності районної ради Інна Паращук проінформувала про проведену роботу по зверненнях громадян.

  Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук проінформував про стан підготовки документів для розгляду на черговій сесії ради, оприлюднення поданих проектів рішень районної ради. Валентина Любомська звернула увагу працівників виконавчого апарату на доопрацювання та підготовку  пакетів документів, проведення їх експертизи на відповідність чинному законодавству для подальшого розгляду на засіданнях постійних комісій районної ради та черговій сесії районної ради.

  Начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Галина Лементар ознайомила із планом роботи районної ради на поточний тиждень. Зокрема, 19 червня відбудеться засідання президії районної ради, а 20 червня – засідання Консультативно-координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. 23 червня  посадові особи візьмуть участь у заходах до Дня державної служби. Запланована участь голови районної ради у сесіях та виконкомах сільських рад, прийом громадян за місцем проживання.

  Голова районної ради Валентина Любомська визначила завдання на поточний тиждень та за результатами наради були дані відповідні доручення.

                                                                 Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись