Апаратна нарада в голови ради

    13 лютого 2017 року голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська провела щопонеділкову апаратну нараду із працівниками виконавчого апарату ради.

   Першочергово було обговорено стан виконання доручень, які були визначені на попередній нараді.

    Також розглядалися питання стану виконання рішення районної ради щодо передачі майна спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району до Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади, організаційні питання по підготовці до чергової сесії районної ради.     Зокрема,  проаналізовано дієвість 75 районних програм, які перебувають на контролі. Доручено спільно з виконавцями програм провести інвентаризацію і результати розглянути на засіданнях  профільних постійних  комісій ради для внесення пропозицій на сесію щодо зняття з контролю.

   Під час проведення наради Валентина Олександрівна звернула особливу увагу працівників апарату на ведення оперативного контролю за виконанням документів, які перебувають на виконанні у районній раді. На поточний тиждень заплановано участь голови районної ради у засіданнях виконкомів та сесій сільських рад.

  Головний спеціаліст з питань організаційного забезпечення діяльності районної ради організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Інна Бабенко проінформувала присутніх про підготовку до щорічної оцінки виконання посадовими особами районної ради покладених на них завдань та обов’язків.

   Головний спеціаліст з питань діловодства і контролю організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Анна Кушнір проінформувала присутніх про участь в семінарі-навчанні в Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Вона зазначила, що на семінарі зверталась  увага на дотримання посадовими особами місцевого самоврядування законодавства у сфері запобігання корупції, проведення електронного декларування, організацію діловодства та ведення контролю у виконавчому апараті ради.

  Також було відмічено про сприяння працівниками апарату міськрайонній громадській організації «Воїнів-інтернаціоналістів» у проведенні заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території  інших держав, що відзначається щорічно 15 лютого.

 За результатами наради головою районної ради були дані відповідні доручення.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись