Апаратна нарада в голови ради

  10 вересня 2018 року голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська провела щопонеділкову апаратну нараду.

  Першочергово було заслухано інформації працівників виконавчого апарату про проведену роботу за минулий тиждень.

  Розглянуто питання  участі у заходах, сприяння головам постійних комісій, депутатам районної ради у підготовці і опрацюванню документів на чергові засідання комісій та сесію районної ради.

 Доручено начальнику відділу з питань управління комунальною власністю виконавчого апарату районної ради  Сергію Скіченку продовжити роботу, спільно з балансоутримувачами, щодо оформлення документів на право власності на об’єкти спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району та земельні ділянки на яких вони розміщені.

 Також було обговорено план роботи районної ради на поточний тиждень, зокрема підготовку проведення засідання конкурсної комісії з присудження щорічної регіональної літературної премії імені Федора Мицика та засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності.

  Валентиною Любомською звернуто увагу працівників виконавчого апарату на неухильне дотримання вимог чинного законодавства щодо забезпечення відкритості і гласності в діяльності ради та її органів. Працівники проінформували, що всі проекти рішень, які передбачається винести на розгляд ради оприлюднені. Також оприлюднені на офіційному сайті і всі раніше прийняті районною радою рішення.

  Обговорено питання вдосконалення контролю за виконанням рішень ради. За результатами наради головою районної ради були дані відповідні доручення.

                                                               Виконавчий апарат районної ради

Повернутись