Апаратна нарада в голови ради

    6 лютого 2017 року відбулася щопонеділкова апаратна нарада з працівниками виконавчого апарату районної ради, яку провела голова ради Валентина Любомська.

     Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук проінформував присутніх про участь в обласному семінарі-навчанні в Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

   Зокрема він звернув увагу на дотримання законодавства у сфері запобігання корупції, організації електронного декларування, конституційного права громадян на звернення, реалізацію Закону України «Про доступ до публічної інформації», планування роботи та організацію контролю за виконанням рішень районної ради у виконавчому апараті ради.

    Під час наради було обговорено стан виконання доручень, які були визначені на попередній нараді.

     Начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Галина Лементар поінформувала присутніх про заходи районної ради, заплановані на поточний тиждень.

     Також розглядалися питання щодо інвентаризації майна спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району, вжиття додаткових заходів щодо його ефективного використання.

   Голова районної ради Валентина Любомська визначила завдання на наступний тиждень та звернула особливу увагу працівників апарату на інвентаризацію програм прийнятих районною радою та ведення оперативного контролю за виконанням документів, які перебувають на контролі у районній раді. Заплановано участь голови районної ради у засіданнях виконкомів та сесій сільських рад.

  За результатами наради головою районної ради були дані відповідні доручення.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись