Апаратна нарада при голові районної ради

   20 березня 2017 року відбулася апаратна нарада, яку провела голова Тальнівської районної ради Валентина Любомська.

  Першочергово було розглянуто стан виконання завдань, які були визначені на попередньому тижні.

  Валентина Олександрівна звернула особливу увагу на  стан дотримання укладених договорів оренди приміщень, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району. Зазначила на необхідності проведення роботи з реалізації пропозицій внесених 15 березня 2017 року на засіданні робочої групи з обстеження об’єктів районної комунальної власностіщодо стану та ефективності використання майна  та  подальшого винесення їх на розгляд постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики.

   Радник голови ради з питань відносин районної ради з підприємствами, установами та організаціями Віталій Чалий проінформував присутніх про участь в семінарі-навчанні в Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій. Він зазначив, що на семінарі зверталась  особлива увага на дотримання  посадовими особами місцевого самоврядування законодавства у сфері запобігання корупції, своєчасного проведення електронного декларування, обговорювались питання  реформування місцевого самоврядування.

   Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук проінформував про стан подання електронних декларацій депутатами районної ради та працівниками виконавчого апарату. Звернув увагу на необхідність активізації роботи з забезпечення виконання прийнятих районною радою рішень та здійсненню контролю. Зокрема, що термін виконання  рішення районної ради від 03.03.2017 № 14-10/VІІ «Про передачу книжкових фондів сільських бібліотек на баланс сільських рад» завершується 31 березня 2017 року. Відповідно рішення від 03.03.2017 № 14-7/ VІІ «Про проведення громадського обговорення з питання присвоєння імені Доманицького В.М. Колодистенському навчально-виховному комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Тальнівської районної ради» необхідно в березні організувати проведення громадських слухань  в с. Колодисте.

   Також обговорено питання участі посадових осіб виконавчого апарату районної ради у районній спартакіаді серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Спартакіада розпочинається 29 березня 2017 року.

   Далі в ході наради було обговорено план роботи районної ради на поточний тиждень. Зокрема, участь представників районної ради в науковому семінарі до 140-ї річниці від дня народження відомого земляка Василя Доманицького. Семінар відбудеться 21 березня в Черкаському національному університеті ім. Богдана Хмельницького.

  Заплановано участь голови районної ради у ряді засідань виконкомів сільських рад та загальних зборах (конференціях) громадян за місцем проживання, та  24 березня – у сесії Черкаської обласної ради.

   До того ж було проінформовано, що з 20 березня по 20 квітня 2017 року товариством Червоного Хреста України оголошено благодійний місячник по збору коштів, одягу, продуктів харчування для надання допомоги більш вразливим категоріям населення в якому запропоновано взяти участь і представникам районної ради.

  За результатами наради головою районної ради були дані відповідні доручення.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись