50 років Мошурівському сільському будинку культури

 4 листопада в Мошурівському сільському будинку культури (СБК) було багатолюдно. Односельці, гості, запрошені  прийшли на святковий концерт з нагоди 50-річчя Мошурівського сільського будинку культури.

 У фойє розміщена виставка картин та стенди з фотографіями про роботу сільського закладу культури за 50 років.

  Розпочалося дійство з перегляду відеоролику, в якому розповідалося про те, як будувався будинок культури, хто був першим директором та про колективи, які працювали раніше і працюють нині.

 Мошурівський сільський голова Наталія Пономаренко привітала присутніх із ювілеєм закладу культури, детально розповіла про історію будівництва будинку культури, про людей, які працювали в ньому впродовж 50 років та від сільської ради вручила їм Подяки.

 Нині директором сільського закладу культури працює Віталій Фурса, а художнім керівником Ірина Фурса. Це співоче подружжя створило при будинку культури вокальні ансамблі, тріо, дуети, радують голосами окремі виконавці. Хочеться відмітити дружню співпрацю будинку культури із місцевою школою, де діє відомий дитячий танцювальний колектив «Арабеск» та філіалом дитячої музичної школи.

  Ведуча концерту Людмила Васільєва запросила на сцену гостей свята. Серед них – завідуюча сектором культури райдержадміністрації Оксана Щербатюк та начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Галина Лементар, які передали вітання від голови райдержадміністрації Василя Клименка та голови районної ради Валентини Любомської. З нагоди ювілею закладу вручили подарунок директору СБК Віталію Фурсі. Також Почесною Грамотою райдержадміністрації та районної ради було нагороджено колишнього директора Мошурівського СБК  Василя Микитенка та вручено Подяку райдержадміністрації та районної ради художньому керівнику СБК Ірині Фурсі.

 За вагомий внесок у розвиток культури, постійну підтримку та допомогу Мошурівська сільська рада та Мошурівський СБК висловили щиру Подяку голові районної ради Валентині Любомській та голові райдержадміністрації Василю Клименку.

 Вітав із ювілеєм депутат обласної ради Анатолій Підгорний, який подарував для СБК ноутбук, а всіх присутніх пригостили запашним короваєм.

 Линули вітання від директора районного будинку культури Володимира Тарана та народного аматорського тріо «Дожниця», директора Мошурівської школи Валентина Нишпори, директора ПП «Мошурівська пекарня» Степана Рудого, депутата міської ради Олександра Гижка, художнього керівника Тальянківського СБК Сергія Яковенка, директора Богуславського районного будинку культури Олексія Михайлова…

 Глядачі щиро аплодували артистам, а в залі панувала атмосфера родинного затишку. Святковий концерт вдався на славу.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись