45-а сесія Тальнівської районної ради

  24 листопада 2020 року відбулося пленарне засідання 45-ї сесії Тальнівської районної ради, яке провела голова районної ради Валентина Любомська.

 Перед початком сесії Валентина Олександрівна зазначила, що 21 листопада в країні відзначався День Гідності та Свободи. Це день вшанування патріотизму і мужності людей, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави.

 Нажаль, не зважаючи на домовленості про перемир'я, бойовики їх порушують та продовжують гинути наші співвітчизники в зоні проведення операції об'єднаних сил, захищаючи незалежність нашої Вітчизни. 

 Присутні вшанували світлу пам’ять справжніх патріотів України, які віддали своє життя за свободу і незалежність України хвилиною мовчання.

 В пленарному засіданні ради взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Цимбал, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, начальники окремих відділів, управлінь райдержадміністрації, в. о. міського голови, керівники комунальних закладів, установ.

 Враховуючи висновки і пропозиції постійних комісій районної ради депутатами прийнято рішення про внесення змін до районного бюджету на 2020рік.

 На сесії депутатами прийнято рішення  щодо безоплатної передачі прав засновника (власника) юридичної особи– «Центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Тальнівської районної ради «Ми з майбутнім»; Тальнівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг); Тальнівського районного будинку культури Тальнівської районної ради; закладів освіти, установ, які перебувають в управлінні відділу освіти Тальнівської  районної державної  адміністрації; Тальнівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, їх нерухомого, рухомого майна та інших необоротних активів і майнових прав із спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району у комунальну власність Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади Черкаської області.    

  Також депутати підтримали надання одноразової матеріальної допомоги сім’ї Шелемби П.П. для лікування дочки.

  На завершення сесії голова районної ради Валентина Любомська  звернула увагу депутатів районної ради на те, що відповідно абзацу 1 частини 2 статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» особи, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування (в тому числі депутати районної ради), подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями. Це  декларація  перед звільненням, яка подається не пізніше 20 робочих днів з дня припинення діяльності та охоплює період з 01.01.2020 по день припинення діяльності.

 Відповідно до абзацу 2 частини 2 статті 45 вищеназваного Закону, особи, які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані наступного року після припинення діяльності подавати в установленому частиною першою цієї статті порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік. Це декларація  після звільнення, яка подається до 01.04. року, наступного за той рік, в якому була припинена діяльність і охоплює  період з 01.01. до 31.12. року, в якому було припинено діяльність.

 Відповідно до постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів»від 17 липня 2020 року № 807-IX, Тальнівський район ліквідовано та встановлено, що повноваження депутатів районних рад у ліквідованих районах припиняються в день набуття повноважень депутатів районних рад, обраних на перших виборах до районних рад у районах, утворених відповідно до цієї Постанови.

 Також Валентина Олександрівна подякувала депутатам районної ради сьомого скликання за плідну та конструктивну роботу впродовж п’яти  років і побажала в подальшому активної діяльності при міцному здоров’ї.

        Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись