44-а сесія Тальнівської районної ради

 06 листопада 2020 року відбулося пленарне засідання 44-ї сесії Тальнівської районної ради, яке провела голова районної ради Валентина Любомська.

  Перед початком сесії Валентина Олександрівна зазначила, що 4 листопада 2020 року перестало битися серце прекрасної людини, патріота України, мецената, підприємця та господарника, директора селянського (фермерського) господарства «Дружба», президента футбольного клубу «Тальне», депутата Тальнівської районної ради Тульчинського Сергія Борисовича. Не стало доброї, чуйної людини, люблячого чоловіка, батька, дідуся, надійного товариша і колеги.

  Також в міжсесійний період 18 жовтня 2020 року надійшла сумна звістка про передчасну смерть начальника  відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Захарчука Віталія Володимировича.

 За період сьомого скликання відійшли у вічність три депутати районної ради. Це – Шевченко Микола Володимирович, Скіченко Микола Дмитрович, Тульчинський Сергій Борисович.

  Нажаль, не зважаючи на домовленості про перемир'я, бойовики їх порушують та продовжують гинути наші співвітчизники в зоні проведення операції об'єднаних сил, захищаючи незалежність нашої Вітчизни. 

  Присутні вшанували світлу пам’ять справжніх патріотів України, які віддали своє життя за свободу і незалежність України, та  колег хвилиною мовчання.

  В пленарному засіданні ради взяли участь депутат Черкаської обласної ради Володимир Копійченко, голова райдержадміністрації Олександр Цимбал, начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, сільські голови, керівники бюджетних установ.

 Депутати заслухали та затвердили звіт районної державної адміністрації про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року, а також підтримали внесення змін до  районногобюджету на 2020 рік. По даних питаннях доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації  Наталія Шпичак.

 На пленарному засіданні затверджено акти приймання-передачі майна, цілісних майнових комплексів, будівель, які передаються із спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району до комунальної власності Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади.

   На завершення сесії голова районної ради Валентина Любомська нагадала про необхідність подання депутатами районної ради декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в зв'язку із закінченням повноважень та подякувала депутатам обласної та районної рад, районній державній адміністрації, сільським головам, працівникам виконавчого апарату районної ради за плідну і конструктивну роботу впродовж сьомого скликання Тальнівської районної ради (2015-2020 рр.).

  В свою чергу, від імені сільських голів, Вишнопільський сільський голова Тетяна Гудзенко та Корсунський сільський голова Ірина Хижняк, а також депутат обласної ради Володимир Копійченко, голова райдержадміністрації Олександр Цимбал подякували голові районної ради Валентині Любомській та всьому депутатському корпусу, виконавчому апарату районної ради за співпрацю у вирішенні питань життєдіяльності громади та прийнятті відповідних рішень районної ради.

Виконавчий апарат районної ради       

Повернутись