42-а сесія Тальнівської районної ради

 11 вересня 2020 року відбулося пленарне засідання 42-ї сесії Тальнівської районної ради, яке провела голова районної ради Валентина Любомська.

  Перед початком сесії Валентина Олександрівна зазначила, що нажаль, і сьогодні, не зважаючи на домовленості про перемир'я, бойовики його порушують та продовжують гинути наші співвітчизники в зоні проведення операції об'єднаних сил, захищаючи незалежність нашої Вітчизни. 

  Присутні вшанували світлу пам’ять справжніх патріотів України, які віддали своє життя за свободу і незалежність України хвилиною мовчання.

  В пленарному засіданні ради взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Цимбал, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, в. о. міського, сільські голови, керівники територіальних органів виконавчої влади, представники засобів масової інформації району.

  Голова районної ради Валентина Любомська привіталаколег, які відзначали свій день народження у міжсесійний період. Побажала міцного здоров'я, невичерпної енергії, сонячного тепла,  добробуту, благополуччя й мирного неба над головою.

  Потім депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

 Першим розглядалося питання виконання Програми соціально – економічного та культурного розвитку Тальнівського району за І півріччя 2020 року.

  Відмічено, що діяльність місцевої влади протягом І півріччя 2020 року була направлена на забезпечення стабільності в усіх сферах життя району в умовах карантинних обмежень, провадження принципів прозорості та відкритості в управлінні районом, здійснення модернізації інфраструктури та запровадження заходів з енергозбереження, підтримки малозахищених верств населення району.

 Потім депутати перейшли до розгляду фінансових питань, з яких доповідала заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Балка. Зокрема, було заслухано звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2020 року та внесено зміни до районного бюджету на 2020 рік.

 Депутатами підтримано внесення змін до Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв у Тальнівському районі на 2019-2022 роки; до плану заходів та кошторису витрат з реалізації у 2020 році програми організаційного і технічного забезпечення здійснення заходів щодо утримання та використання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і міста району на 2016-2020 роки.

 Також депутати розглянули хід виконання районної Програми забезпечення виконання вироків суду відносно осіб, засуджених  до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, відповідно до вимог Кримінального та Кримінально-виконавчого кодексів України на 2016-2020 роки та хід виконання комплексної програми функціонування та розвитку системи цивільного захисту, створення матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2019 –2020 роки.

 На сесії депутатами прийнято рішення про продовження контракту з керівником КНП «Тальнівський ЦПМСД» Тальнівської районної ради; створення комунальної установи «Тальнівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Тальнівської районної ради; створення груп подовженого  дня  в закладах  загальної середньої освіти, засновником яких є Тальнівська районна рада, на 2020-2021 навчальний рік.

 Затверджено звіти про незалежну оцінку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району; про незалежну оцінку об’єкта комунальної власності будівлі котельні КНП «Тальнівська ЦРЛ»; про незалежну оцінку об’єкта комунальної власності, приміщення адміністративної будівлі.

 Також підтримано депутатами рішення про надання дозволу КНП «Тальнівська ЦРЛ» на передачу в оренду майна, що  належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району.

 На пленарному засіданні затверджено проєкт землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць села Майданецьке та селища НовомайданецькеТальнівського району Черкаської області.

 Голова районної державної адміністрації Олександр Цимбал проінформував депутатів про стан утримання та ремонту автомобільних доріг району в 2020 році.

 Депутати заслухали інформації прокурора Тальнівського відділу Звенигородської місцевої прокуратури Владислава Канєвського та начальника сектору реагування патрульної поліції Тальнівського відділення поліції Мар’яни Коберник щодо стану законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності  на  території  району.

 Голова районної ради Валентина Любомська проінформувала присутніх про реагування на звернення депутатів районної ради та про передачу майна та юридичних осіб із спільної власності територіальних громад сіл та міста району до Тальнівської міської об’єднаної територіальної громади.

 Також за дорученням постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської  діяльності та законності Валентина Олександрівна нагадала про необхідність подання депутатами районної ради декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в зв'язку з закінченням повноважень.

  Завдяки кваліфікованій підготовці суб’єктами подання проєктів рішень, ґрунтовному їх розгляду на засіданнях постійних комісій районної ради, з усіх питань порядку денного пленарного засідання сесії одноголосно були прийняті відповідні рішення.

  Валентина Любомська подякувала доповідачам, депутатам, сільським головам за  плідну і відповідальну роботу.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись