41-а сесія Тальнівської районної ради сьомого скликання

   26 червня 2020 року відбулося пленарне засідання 41-ї сесії Тальнівської районної ради, яке провела голова районної ради Валентина Любомська. Перед початком пленарного засідання Валентина Любомська спільно із головою райдержадміністрації Олександром Цимбалом провели нагородження.    Зокрема, вручено Подяку Черкаської обласної державної адміністрації  керівнику ПП «Тальне-Агрохім» Олександру Гижку за вагомий внесок щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 на території області.Почесними Грамотами Черкаської обласної ради нагороджено: начальника відділу освіти Тальнівської райдержадміністрації,  депутата Тальнівської районної ради Ларису Коваль за вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі регіону, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня державної служби;  голову селянського  (фермерського) господарства «Фортуна», депутата Тальнівської районної ради Сергія Мельниченка за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, активну депутатську й благодійну діяльність та з нагоди 55-річчя від дня народження; Веселокутського сільського голову Павла Козаченка за вагомий внесок у встановлення і розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю та з нагоди ювілею. Вітальною адресою районної ради та районної державної адміністрації з нагоди ювілейного дня народження нагороджений депутат Тальнівської районної ради Павло Лаціна.

 Також проінформовано, що нагородженим, які не змогли прибути, буде при першій нагоді вручено нагороди. Зокрема, Подяку Черкаської обласної державної адміністрації меценату Володимиру Мовчану,  Почесні Грамоти Черкаської обласної ради директору СФГ «Перлина» с. Майданецьке Олені Кутовій та директору СФГ «Веселий Кут» с. Веселий Кут Ігорю Стеценкуза активну громадську та благодійницьку діяльність, спрямовані на запобігання  виявленню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, вітальну адресу районної ради та районної державної адміністрації з нагоди ювілейного дня народження директору з економіки ТОВ «Урочище Журавське», голові громадської організації «Асоціація фермерів та приватних землевласників Тальнівського району»,  депутату Тальнівської районної ради Ігорю Новицькому.

  В подальшому Валентина Олександрівна  зазначила, що 22 червня - День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Щороку в цей день український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.Нажаль, і сьогодні, продовжують гинути наші співвітчизники в зоні проведення операції об'єднаних сил, захищаючи незалежність нашої Вітчизни.  Присутні вшанували світлу пам’ять справжніх патріотів України, які віддали своє життя за свободу і незалежність України хвилиною мовчання.

  В пленарному засіданні ради взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Цимбал, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, в. о. міського, сільські голови, керівники територіальних органів виконавчої влади, представники засобів масової інформації району.

  Потім депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

 Першими розглядалися питання щодо надання  згоди  на прийняття в спільну власність  територіальних громад сіл та міста Тальнівського району службового автотранспорту - легкового автомобіля HAVAL H2 первісною вартістю 495 326.09 грн у спільну власність територіальних громад сіл та міста району в особі Тальнівської районної ради придбаного Департаментом будівництва Черкаської обласної державної адміністрації для обслуговування медичних працівників Тальянківської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини Комунального некомерційного підприємства «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» з подальшою передачею на баланс комунального некомерційного підприємства «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги».

  Також депутати підтримали рішення про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл та міста Тальнівського району телемедичного обладнання; надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл та міста району комплектів одягу протиепідемічного.

  Внесено зміни до районної цільової програми «Призовна дільниця» на 2016-2020 роки; до рішення районної ради від 23.02.2018 № 22-9/VII «Про Програму проведення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи у Тальнівському районі на 2018-2020 роки»; внесено зміни та заслухано хід виконання програми  утилізації  непридатних, заборонених до використання та невідомих  пестицидів.

  Депутати розглянулихід виконання Програми проведення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи у Тальнівському районі на 2018-2020 роки.

 Прийнято рішення про реорганізацію Тальнівського районного методичного кабінету.

 Також підтримано депутатами рішення про надання одноразової матеріальної  допомоги для лікування  тяжкохворої дитини та для родини в якої народилася трійня.

  Депутати розглянули фінансові питання, з яких доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак. Зокрема, було заслухано звіт про виконання районного бюджету  Тальнівського району за І квартал 2020 року та внесено зміни до районного бюджету на 2020 рік.

 Керівник апарату райдержадміністрації Леся Соловей проінформувала депутатів про хід виконання Програми створення та функціонування Центру надання адміністративних послуг в Тальнівському районі на 2013-2020 роки та Програми забезпечення функціонування державних реєстраторів Тальнівської районної державної адміністрації.

 Депутати заслухали інформацію начальника відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Віталія Захарчука про хід виконання Програми розвитку інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом, утриманням автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури у Тальнівському районі на 2018-2020 роки.   

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись