4 червня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики

              4 червня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики, яку проводила Лідія Заверталюк – голова постійної комісії, за участю Валентини Любомської – голови Тальнівської районної державної адміністрації, Тетяни Півторак – заступника голови Тальнівської районної державної адміністрації, представників райдержадміністрації та районної ради.

          Члени комісії розглянули та підтримали проекти рішень про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Тальнівська центральна районна лікарня»  на продовження терміну дії договору оренди майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району, про хід виконання районної програми створення та ведення містобудівного кадастру на 2015-2018 роки, про продовження терміну дії договору оренди частини приміщення адмінбудівлі з Головним управлінням статистики у Черкаській області, про затвердження акту приймання-передачі приміщення ФАПу в с.Піщана. Дані проекти рішення підтримано та запропоновано винести на розгляд президії та сесії районної ради.

             Комісією заслухано інформації про стан та ефективність використання комунальних об’єктів і їх фотоматеріали,  подані керівниками установ, відділів та організацій,  яким на праві оперативного управління передано майно, яке належить до спільної власності територіальних громад сіл та міста району. Відмічено, що все майно використовується за призначенням, проте значна частина комунальних об’єктів потребують поточних та капітальних ремонтів. Запропоновано балансоутримувачам продовжити роботу щодо оформлення прав власності на майно спільної власності територіальних громад сіл та міста району  і земельні ділянки під ним. 

          Заслухано інформацію начальника управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Віталія Захарчука про хід виконання районних програм «Питна вода Тальнівщини» та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами. За наслідками запропоновано продовжити контроль за виконанням цих програм. При цьому відмічено недостатню  роботу в районі  щодо реалізації  Програми регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методамита запропоновано спільно з Тальнівською міською радою вжити додаткових  заходів щодо реалізації програми та активізувати роз’яснювальну роботу з населенням району за допомогою друкованих засобів масової інформації та мережі Інтернет. Також комісією обговорено хід виконання районної Програми розвитку інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом, утриманням автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури у Тальнівському районі на 2018-2020 роки. Комісією відмічено, що частково розпочато ремонт дороги загального користування місцевого значенняМайданецьке – Вишнопіль. Разом з тим, в зв’язку із незадовільним станом автомобільних доріг національного значення Н-16 Черкаси – Умань, територіального значення Т 24-15 Тальне – Ульянівка, Т 24-11 Звенигородка – Катеринопіль – Тальне – Маньківка доручено виконавчому апарату районної ради спільно з райдержадміністрацією запросити на чергову сесію районної радидиректора Департаменту інфраструктури, розвитку та утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення облдержадміністрації Чубаня С.В., начальника Служби автомобільних доріг у Черкаській області Демиденка В.І. та директора державного підприємства  „Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області“ Франчука І.І.

           Поміж іншого комісією розглянуто станвиконання рішень районної ради «Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Тальнівська центральна районна лікарня» на продовження терміну дії договору оренди майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району»,«Прозатвердження статуту Лащівського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня», «Про надання дозволу управлінню агропромислового та економічного розвитку Тальнівської районної державної адміністрації на продовження терміну дії договорів оренди майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Тальнівського району». Дані рішення запропоновано зняти з контролю, як такі що виконанні.

           Також комісією розглянуто листи комітету Верховної Ради України з питань економічної політики, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Комунального некомерційного підприємства «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги», Комунального некомерційного підприємства «Тальнівська центральна районна лікарня»  та іншихорганізацій, управлінь та служб з різних питань та враховано в подальшій діяльності.

         Активну участь при розгляді питань винесених на розгляд постійної комісії районної ради взяли депутати районної ради Заверталюк Л. П., Богомолова Ю. Д.,  Поперечний В. А., Слінковенко В.Д.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись