4 червня 2019 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

     4 червня 2019 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з соціальних та гуманітарних питань (голова – Сарана В.П.), з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова – Заверталюк Л. П.) і з питань бюджету та економічного розвитку (голова – Дімітров О. С.) за участю голови Тальнівської районної державної адміністрації Любомської В.О., представників райдержадміністрації, районної ради, Заліського, Кобриновогребельського, Онопріївського, Павліського, та Корсунського сільських голів та директорів закладів освіти.

      На спільному засіданні постійних комісій було заслухано інформацію головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» – Данилюк Г.В. про діяльність Комунального некомерційного підприємства «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги». Дану інформацію взято до відома та запропоновано Тальнівській районній державній адміністрації спільно із центром забезпечити ефективну  діяльність  закладу.

     Заступник голови Тальнівської районної державної адміністрації – Півторак Т.О. і начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації – Захарчук В.В.  проінформували на спільному засіданні комісій кожен по своєму галузевому напрямку про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тальнівського району за І квартал 2019 року. Дану інформацію взято до відома, запропоновано врахувати внесені пропозиції.

      Також на спільному засіданні комісій за участю сільських голів та директорів шкіл розглянуто проекти рішень районної ради про реорганізацію Заліського, Кобриновогребельського, Онопріївського і Павлівсько Першого навчально-виховних  комплексів,  Корсунської загальноосвітньої школи та про створення комісії з реорганізації Корсунської ЗОШ, Заліського, Кобриновогребельського, Онопріївського та Павлівсько Першого НВК.

         Після детального обговорення, врахувавши, що Корсунським сільським головою Іриною Хижняк спільно з депутатами сільської ради, директором загальноосвітнього закладу, керівниками підприємств, які здійснюють господарську діяльність на підвідомчій території, здійснено заходи з покриття дефіциту коштів, напрацьовано шляхи зменшення витрат на утримання закладу,   комісіями прийнято рішення зняти з розгляду сесії районної ради питання про реорганізацію Корсунської загальноосвітньої школи. Підтримано та запропоновано винести на розгляд президії та сесії районної ради проекти рішень про реорганізацію Заліського навчально-виховного комплексу шляхом поділу та приєднання, про реорганізацію Кобриновогребельського навчально-виховного  комплексу шляхом поділу та приєднання, прореорганізацію Павлівсько Першого навчально-виховного  комплексу шляхом перетворення та про створення комісії з реорганізації Заліського, Кобриновогребельського, Онопріївського та Павлівсько Першого НВК.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись