4 червня 2019 року відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів

   4 червня 2019 року відбулося чергове засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, яке проводив голова комісії Ковальов Анатолій Костянтинович.

  В роботі комісії взяв участь заступник начальника управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Анатолій Сухонос.

   Постійною комісією розглянуто, підтримано та запропоновано винести на розгляд президії та сесії районної ради Програму підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та сімейних фермерських господарств у Тальнівському районі на період 2019-2020 років.

  Також члени комісії розглянули виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Тальнівського району за І квартал 2019 року.  

    В роботі комісії взяли активну участь члени комісіїКоваль Лариса Вікторівна, Коваль Валерій Дмитрович, Мельниченко Сергій Васильович.    

 

Виконавчий апарат районної ради   

Повернутись