30-річчя народного аматорського гурту "Надвечіря"

  18 травня 2018 року в Тальнівському районному будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди 30-річчя заснування народного аматорського гурту «Надвечір’я». Перед початком концерту глядачі мали змогу переглянути відеоролик про колектив.

          Уже 30 років «Надвечір’я» має
          І хто пісню любить - цей гурт добре знає.
          То ж ви не жалійте їм аплодисментів,
          Вони вас порадують святковим концертом.
          Шануймося, друзі, як душі повір’я,
          Радо вас вітає наш гурт «Надвечір’я»!

   Такими словами та піснею на слова Віри Смолявської і музику керівника гурту Леонтія Смолявського «Надвечір’я» моє «Надвечір’я»розпочався святковий концерт.

   Гурт «Надвечір’я» - це одна дружна сім’я, яка ділить в житті і радість і горе. Фанати української пісні, тому й виступи їхні високо оцінено. В 2006 році  присвоєно почесне звання «Народний», а в 2015 році це звання гідно підтверджене. Виступи на районних,обласних, всеукраїнських сценах високо оцінювались членами журі, про що свідчать численні грамоти, дипломи, подяки.

  Привітати ювілярів прийшли голова районної ради Валентина Любомська, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, депутат районної ради Олександр Дімітров, які привітали всіх учасників гурту «Надвечір’я» та його керівника із 30-річчям з часу створення та подарували сертифікат на 25 тис. грн. для придбання нових сценічних костюмів.

  Також линули вітання від директора РБК Володимира Тарана, керівника народного аматорського ансамблю української пісні «Ордана» Миколи Вовка, ансамблю «Дожниця» РБК, колишнього Гордашівського сільського голови Тамари Гаюн. Музичні вітання дарував колишній начальник відділу культури, заслужений працівник культури Олег Сошинський.

   У святковому концерті пролунали пісні різних часів, майстерно читали гумор учасники колективу - Віра Смолявська, Анатолій Проценко, Іван Заболотній, Анна Назаренко.

 Гурт виконав молитву «Отче наш», а учасники і глядачі хвилиною мовчання поіменно вшанували пам’ять тих учасників гурту «Надвечір’я», які відійшли у вічність.

  Учасники гурту щиро дякували палким патріотам України, справжнім цінувальникам української пісні, за підтримку, сприяння розкриття та реалізацію талантів, зокрема голові Тальнівської районної ради Любомській Валентині Олександрівні та усьому депутатському корпусу, голові Тальнівської райдержадміністрації Клименку Василю Петровичу, його заступнику Півторак Тетяні Олександрівні, міському голові Тальнівської  об’єднаної територіальної громади Юрченку Олексію Віталійовичу, народному депутату України Бобову Геннадію Борисовичу, директору Тальнівської філії СТОВ Агрофірми  «Корсунь», депутату районної ради Пасєці Олексію Дмитровичу, депутату обласної ради   Скіченку Анатолію Петровичу, меценату Мовчану Володимиру Петровичу та всім шанувальникам-глядачам.

 Глядачі в залі щирими оплесками зустрічали кожний художній номер у виконанні учасників «Надвечір’я».

 Минають роки, а сивочолим фанатам пісні та гумору кожен виступ на сцені додає сили, наснаги, любові до пісні, а головне - бажання дарувати глядачам хвилини радості, щоб повернутися хоч на мить у свою молодість, оцінити сьогодення і сподівання й віру у мирний, щасливий завтрашній день.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись