30.03.2018 відбулося засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань

      30 березня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань (голова – Сарана В.П.). В роботі комісії взяли участь начальник відділу освіти райдержадміністрації Л.Коваль, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Т.Маринченко.

      Члени комісії розглянули та підтримали проект рішення районної ради «Про  встановлення  кількості   дошкільних груп  у Кривоколінському   навчально – виховному комплексі  «дошкільнийнавчальний заклад –загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». Також депутатами підтримано і рекомендовано внести на розгляд сесії проект рішення «Про внесення змін до районної комплексної програми «Турбота» на 2015-2020 роки», що передбачає виплату щомісячних стипендій особам з інвалідністю внаслідок війни та учасникам бойових дій, яким виповнилося 90 і більше років, в розмірі                      200 гривень кожному.

       За пропозицією райдержадміністрації депутатами рекомендовано зняти з контролю рішення районної ради «Про внесення змін до районної програми підтримки та розвитку клубних закладів на 2013-2015 роки» (із змінами) у зв’язку із закінченням терміну його дії. За інформацією райдержадміністрації в даний час проводиться робота щодо підготовки нової програми.

     Крім того, члени комісії ознайомилися із документами, що надійшли до районної ради і стосуються роботи комісії.

       Активну участь у роботі комісії взяли депутати районної ради В.Сарана, В.Синьогуб, О.Карпенко, В.Мельник, Т.Маринченко, Ю.Драган, Л.Якименко.

 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись