30 березня 2018 відбулось засідання постійної комісії

  30 березня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, яке провів голова комісії Ковальов Анатолій Костянтинович. В роботі комісії взяв участь начальник Відділу у Тальнівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Сикалов Геннадій Анатолійович та депутат районної ради, голова ГО «Тальнівської районної спілки ветеранів та учасників АТО» Данилюк Василь Миколайович.

 Члени комісії розглянули проект рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 113,1664 гадля ведення товарного сільськогосподарського виробництва». По даному питанню інформував начальник Відділу у Тальнівському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Сикалов Геннадій Анатолійович. Розглянувши дане питання, депутати запропонували підтримати даний проект рішення та рекомендувати голові районної ради винести на розгляд президії та сесії  районної ради.

  Депутати ознайомилися із рішеннями та зверненнями схваленими на сесії Черкаської обласної ради, що стосуються переведення земельних ділянок з колективної власності у комунальну, розширення повноважень органів місцевого самоврядування з управління земельними ресурсами; обласної програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки та програму підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

  Голова комісії Анатолій Костянтинович проінформував членів комісії про хід виконання програми підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та програму з охорони та підвищення родючості грунтів.

 В роботі комісії взяли активну участь депутати Ковальов Анатолій Костянтинович, Пасєка Олексій Дмитрович, Мельниченко Сергій Васильович, Коваль Лариса Вікторівната Слободяник Микола Архипович.    

Виконавчий апарат районної ради.

 

Повернутись