30 березня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики

         30 березня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова – Заверталюк Л. П.) за участю заступника голови райдержадміністрації Півторак Т.О., керуючого справами виконавчого апарату районної ради Карпука В.П., представників райдержадміністрації, районної ради.

       Члени комісії розглянули та підтримали проекти рішень:про звільнення Майсюка А.В. з посади головного лікаря Тальнівської центральної районної лікарні,  провстановлення кількості дошкільних груп у Кривоколінському   навчально – виховному комплексі «дошкільнийнавчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», про передачу майна, яке належить до спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району, про переукладення районним будинком культури договору оренди майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району.

      Окрім проектів рішень на засіданні постійної комісії районної ради в порядку контролю було заслухано інформацію про хід виконання рішення районної ради від 27.10.2017 № 18-11/VІІ «Про надання дозволу Тальнівському районному будинку культури на передачу в оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району». Дане рішення запропоновано зняти з контролю як таке  що виконане. Комісією також розглянуто питанняпро стан пожежної та техногенної безпеки в Тальнівському районному будинку культури. Відзначено, що частково виконуються роботи щодо усунення порушень стану пожежної та техногенної безпеки та запропоновано директору Тальнівського РБК  продовжити роботу з усунення виявлених при проведенні перевірок порушень. Також комісія провела огляд непридатної для роботи комп’ютерної техніки виконавчого апарату районної ради, яка пропонується до списання. Після детального огляду запропоновано підготувати відповідний пакет документів для списання даної техніки.

      Активну участь в обговорені питань винесених на розгляд постійної комісії районної ради брали депутати районної ради Заверталюк Л. П., Богомолова Ю. Д., Назарук О. М., Поперечний В. А., Слінковенко В. Д., Ткаченко О. В.,

 

Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись