30 березня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку

          30 березня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради  з питань бюджету та економічного розвитку, яке проводив заступник голови комісії  Ігор Новицький за участю голови районної ради Валентини Любомської, начальника Тальнівського відділення Звенигородської ОДПІ Олександра Маринченка, заступника  начальника фінансового управління райдержадміністрації Тетяни Балки, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна Маринченко.

         На засіданнічлени комісії підтримали внесення змін до районного бюджету на 2018 рік та до районної програми «Турбота» на 2015-2020 роки.

         Комісією розглянуто проект Програми вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Тальнівського району, збільшення надходжень до районного бюджету на 2018 рік.

         За наслідками обговорення, комісією надано позитивні висновки та запропоновано винести обговорені проекти рішень на засідання президії та позачергової сесії районної ради.

         В обговоренні проектів активну участь взяли голова районної ради Валентина Любомська, заступник голови комісії з питань бюджету та економічного розвитку Ігор Новицький та члени постійної комісії Віктор Марченко, Сергій Тульчинський, Сергій Гудзенко, Василь Данилюк, Павло Лаціна, Володимир Бондарчук.

                                                             Виконавчий апарат районної ради.

 

 

Повернутись