27 листопада 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики

     27 листопада 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова комісії – Ковальов А. К.) на якому було розглянуто проекти рішень, які пропонується винести на чергову сесію районної ради. Надано позитивні висновки щодо проектів про план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Тальнівської районної ради на 2018 рік, про звіт щодо здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом Тальнівської районної ради  в 2017 році,про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району.

      Окрім проектів рішень, запропонованих на розгляд чергової сесії районної ради, комісією було розглянуто питання про роздержавлення друкованого засобу масової інформації комунального підприємства-редакції районної газети «Тальнівщина» Тальнівської районної ради. За наслідками обговорення запропоновано доручити виконавчому апарату районної ради підготувати пакет документів для розгляду на черговій сесії районної ради питання щодо роздержавлення комунального підприємства-редакції районної газети «Тальнівщина».Комісією заслухано інформацію про стан пожежної та техногенної безпеки в Тальнівській центральній районній лікарні та районному територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Відзначено, що керівниками даних закладів часткововиконуються роботи щодо усунення порушень стану пожежної та техногенної безпеки та запропоновано продовжити роботу з усунення виявлених при проведенні перевірок порушень.

       Начальник відділу освіти райдержадміністрації Коваль Л. В. доповіла про стан виконання доручення, даного їй на минулому засіданні комісії щодо здійснення експертноїоцінки, виготовленнятехнічногопаспортута свідоцтвана право власності на будівлю Станції юних техніків. Вона зазначила, що на даний час проведені обміри будівлі та буде виготовлятися технічний паспорт на будівлю. Також комісією заслухано інформацію начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Белінського М. Л. щодо питання доцільності будівництва сміттєпереробного комплексу в районі. Комісією інформацію Белінського М. Л. взято до відома та запропоновано райдержадміністрації вивчити питання доцільності реалізації проекту по будівництву сміттєпереробного комплексу в районі.

     Активну участь в обговорені питань винесених на розгляд постійної комісії районної ради брали депутати районної ради Слінковенко В. Д., Ковальов А. К., Заверталюк Л. П., Назарук О. М., Поперечний В.А.

Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись