27 листопада 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку

         27 листопада 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради  з питань бюджету та економічного розвитку, яке проводив голова комісії  Олександр Дімітров за участю голови районної ради Валентини Любомської, голови райдержадміністрації Василя Клименка та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

         Про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року та про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 11-3/УІІ «Про районний бюджет на 2017 рік із змінами інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак. За наслідками обговорення, комісією надано позитивні висновки та запропоновано винести на розгляд сесії районної ради.

         Члени комісії підтримали проект рішення «Про районну програму запобігання виникнення захворювань домашніх свиней африканською чумою та інших інфекційних хвороб тварин, утворення резервного фонду матеріально-технічних засобів на випадок виникнення вогнища захворювання в Тальнівському районі. З даного питання інформувала головний спеціаліст Тальнівського районного управління Головного управління Держспоживслужби в Черкаській області.

         На засіданні розглянуто питання  затвердження розподільчого балансу, чисельності та структури для комунального закладу «Тальнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Тальнівської районної ради по якому інформувала лікар ЦРЛ Ганна Данилюк.

         Комісією позитивнорозглянуто питання «Про програму  забезпечення державних реєстраторів Тальнівської районної державної адміністрації на 2017-2019 роки».

         На розгляд комісії також винесено питання «Про Програму відзначення  пам’ятних дат, визначних подій, свят, ювілеїв та вшанування видатних людей у Тальнівському районі на 2018-2021 роки» та «Про Програму щодо підтримки учнів Тальнівської дитячої музичної школи на 2017-2018 роки» по яких інформувала завідувач сектором культурирайдержадміністрації Оксана Щербатюк.

         Заслухано інформацію начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяни Маринченко щодо пільгового перевезення залізничним транспортом.                       

         Комісією вирішено винести обговорені проекти рішень на засідання президії та сесію районної ради, яка відбудеться 01 грудня 2017 року. В обговоренні проектів активну участь взяли голова районної ради Валентина Любомська, голова райдержадміністрації Василь Клименко, голова комісії з питань бюджету та економічного розвитку Олександр Дімітров та члени постійної комісії Ігор Новицький, Сергій Гудзенко, Віктор Марченко, Микола Каплюченко, Володимир Бондарчук, Сергій Тульчинський.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись