27 листопада 2017 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради

     27 листопада 2017 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з соціальних та гуманітарних питань (голова – Сарана В.П.) та  з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова – Ковальов А.К.) за участю заступника голови райдержадміністрації  Півторак Т.О., керуючого справами виконавчого апарату районної ради Карпука В.П., представників райдержадміністрації, районної  ради, центральної районної лікарні, директорів закладів освіти та сільських голів.

    Члени комісій розглянули проект рішення «Про  затвердження розподільчого балансу, чисельності та структури новоствореного комунального закладу «Тальнівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Тальнівської районної ради», доручивши суб’єкту подання доопрацювати його,  та внести на розгляд  районної ради.

     Комісї також розглянули та проекти рішень щодо реорганізації Глибочківського, Романівського та Павлівськопершого навчально-виховних комплексів та звернення батьків дітей, які там навчаються. В ході активного обговорення, врахувавши  думку  директорів навчальних закладів та сільських голів, було рекомендовано голові районної ради проекти рішень зняти з розгляду  до квітня-травня 2018 року.  Одноголосно підтримані депутатами були проекти рішень про призначення на посаду завідувача Тальнівським районним методичним кабінетомМихайлової Т.В. та про зняття з контролю рішень районної ради,  які виконані в повному обсязі.

      Окремо постійною комісією районної ради з соціальних та гуманітарних питань розглянуто та підтримано проекти рішень районної ради:  про районну програму «Здоров'я населення Тальнівщини на 2017-2021 роки»; про Програму відзначення пам’ятних дат, визначних подій, свят, ювілеїв та вшанування видатних людей у Тальнівському районі на 2018-2021 роки; про внесення змін до рішення районної ради від 21.01.2013 № 19-5 «Про районну прграму з виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2013-2017 роки»; про Програму щодо підтримки учнів Тальнівської дитячої музичної школи на 2017-2018 роки; про внесення змін до рішення районної ради від 20.11.2007 № 13-7 «Про районну програму розвитку фізичної культури і спорту в районі на 2007-2011 роки» (дію якої продовжено до 2019 року).В порядку контролю депутатами заслуханопитанняпро виконання районної програми оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді на 2016-2021 рокита програми розвитку інформаційного простору у районі на 2016-2020 роки.

      З усіх питань, розглянутих на комісії, прийняті відповідні висновки.

     Активну участь у обговоренні питань порядку денного взяли депутати районної ради: Сарана В.П., Ковальов А.К., Поперечний В.А., Маринченко Т.І., Синьогуб В.М., Мельник В.М., Назарук О.М., Коваль В.Д.

 

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись