27 червня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради

            27 червня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова комісії – Ковальов А. К.) на якому було розглянуто проекти рішення районної ради, які передбачається винести на розгляд 16-ї сесії районної ради, а саме: про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 11-14/VІІ «Про Програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Тальнівському районі на 2016 - 2020 роки», про внесення змін до рішення районної ради від 05.05.2017 № 15-25/VII «Про перелік об’єктів на ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення»,про внесення змін до рішення районної ради від 26.02.2010 № 27-2 «Питна вода Тальнівщини» на 2010-2020 роки», про друкований засіб масової інформації редакцію Тальнівської районної газети «Колос», про затвердження актів приймання – передачі майна та внесення змін до рішення районної ради  від 19.01.2017 № 12-2/VІІ, про присвоєння Колодистенському навчально-виховному комплексу «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Тальнівської районної ради імені Василя Доманицького, про затвердження статутів,про призначення на посаду завідувача Тальнівським районним методичним кабінетом, про створення комунального закладу «Тальнівський районний центр науково - технічної творчості дітей та учнівської молоді Тальнівської районної ради Черкаської області», про внесення змін до рішення районної ради від 05.05.2017 №15-23/VII«Про затвердження Статуту Тальнівського районного будинку культури  у новій редакції». Запропоновані проекти рішення після детального та активного обговорення депутатами, погоджено та запропоновано винести на розгляд президії та сесії районної ради.

         Питання про створення комунального закладу «Тальнівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тальнівської районної ради Черкаської області, комісією було запропоновано зняти з розгляду 16-ї сесії районної ради та повернути на додаткове доопрацювання.

         Комісією також було розглянуто і такі питання: про проект регуляторного акту «Про  внесення змін до рішення районної ради від 29.05.2012 № 14-5 «Про затвердження Положення про управління об’єктами спільної  власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району»», про ТОВ «Тальнівська районна редакція радіомовлення», про забезпечення перевезення шкільним автобусом учнів 10-11 класів з с. Глибочок до Тальнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2,про звернення директора Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи – інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради щодо надання духових інструментів, про продовження контракту з редактором комунального підприємства-редакції газети «Тальнівщина» та про вдосконалення роботи постійних комісій районної ради.Комісією було запропоновано включити до порядку денного президії районної ради питання про ТОВ «Тальнівська районна редакція радіомовлення», а також запропоновано головному лікарю центральної районної лікарні Майсюку А. В. та начальнику відділу освіти райдержадміністрації  Коваль Л. В. проінформувати депутатів районної ради на сесії районної ради про стан реорганізації галузі медицини та освіти.    Членами комісії поміж іншого розглянуто питання щодо передачі вільного приміщення для розміщення районної організації ветеранів війни і праці та запропоновано винести його на розгляд президії та сесії районної ради. Заслухано інформацію про наслідки реагування Черкаською обласною державною адміністрацією та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на звернення Кам’янської районної ради щодо госпітальних округів, яке було підтримано рішенням Тальнівської районної ради.

         Активну участь в обговоренні питань винесених на розгляд постійної комісії районної ради брали депутати районної ради Слінковенко В. Д., Ковальов А. К., Ткаченко О. В.

 

Виконавчий апарат районної ради.

 

Фотозвіт

Повернутись