26 червня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів

       26 червня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, яке проводив її голова депутат районної ради Скіченко Микола Дмитрович. В роботі комісії взяли участь – голова районної ради Любомська Валентина Олександрівна, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Карпук Віталій Петрович, начальник відділу Держгеокадастру у Тальнівському районі Сикалов Г.А. та сільські голови сіл Зеленьків, Кобринове, Лоташеве, Онопріївка,  Поташ.

         На засіданні комісії було обговорено проекти рішень районної ради із затвердження технічних документацій з нормативно грошової оцінки чотирьох земельних ділянок для сільськогосподарського виробництва та чотирьох для рибогосподарських потреб. По всіх проектах надано позитивні висновки та запропоновано винести їх на розгляд президії та сесії районної ради. 

         Крім того, комісією було обговорено звернення Потаської сільської ради та колективне звернення жителів села щодо розміру відсоткової ставки орендної плати на землю. На засіданні вирішено письмово звернутись до Держгеокадастру за роз’ясненнями про розмір відсоткової ставки. Також розглянуто відповідь від Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру стосовно скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Розглянуто рішення комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин від 16 травня 2017 року про «Стан епізоотичної ситуації в Україні. Забезпечення надійних ефективних заходів ліквідації і попередження спалахів хвороб тварин». По якому доповіла в. о. начальника управління Держпродспоживслужби в Тальнівському районі Галицька Наталія Володимирівна. Комісією було розглянуто проект звернення районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, щодо забезпечення реалізації права учасниками АТО на першочергове право отримання у власність земельних ділянок. Депутати підтримали дане звернення одноголосно та запропонували винести його на розгляд президії та сесії районної ради.

         В роботі комісії взяли активну участь депутати Скіченко Микола Дмитрович, Карпенко Олена Анатоліївна, Слободяник Микола Архипович, Терещук Іван Кіндратович.              

Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись