26 червня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради

       26 червня 2017 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності, яке проводив її голова Танцюра В.В. за участю голови районної ради Любомської В.О.

      Участь в роботі комісії взяв начальник Тальнівського районного сектору управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області Слизький О.І., який проінформував прозабезпечення пожежної безпеки в природних екосистемах та недопущення пожеж у пожежонебезпечний період Тальнівського району 2017 року.

         На засіданні комісії розглядалися проекти рішень, які виносяться на розгляд чергової сесії районної ради. Зокрема, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Карпук В.П. проінформував про проекти рішень «Про внесення змін до рішення районної ради від 26.11.2015 № 1-4/VII «Про утворення постійних комісій районної ради, обрання їх голів та персонального складу» із змінами» та «Про Програму підтримки місцевого самоврядування у Тальнівському районі на 2017-2020 роки».

         Танцюра В.В. проінформував членів постійної комісії про стан виконання рішення районної ради від 23.12.2016 № 11-10/VIІ «Про визначення орієнтовних строків проведення звітів депутатів Тальнівської районної ради VIІ скликання перед виборцями» та про дотримання депутатами районної ради законодавства України в частині подання е-декларацій.

         Членами комісії розглянуті рішення Черкаської обласної ради «Про затвердження Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на період до 2020 року» та «Про обласну цільову програму «Призовна дільниця» на 2017-2019 року» в частині затвердження аналогічних районних програм. Взято до відома, що рішенням районної ради від 29.01.2016 № 3-7/УІІ затверджено районну цільову програму «Призовна дільниця» на 2016-2020 роки.

         Також депутатами було обговорено та надано відповідні пропозиції щодо вдосконалення роботи постійних комісій районної ради.

         Активну участь в роботі комісії взяли депутати районної ради Маринченко Т.І. та Пилипенко О.Ф.

 

Виконавчий апарат районної ради

        

         

Повернутись