24 лютого 2019 року відбувся творчий звіт Вишнопільського сільського будинку культури

         Уже впродовж місяця, щонеділі, в районному будинку культури проводяться творчі звіти сільських клубних закладів Тальнівського району. Так 24 лютого 2019 року відбувся творчий звіт Вишнопільського сільського будинку культури.

         Розпочалася концертна програма танцювальною композицією «Вишиванко, моя Україно» у виконанні танцювального колективу «Вишневий цвіт». Відрадно відмітити, що ведучою концертної програми була сільський голова Гудзенко Тетяна Іванівна, яка на початку концерту привітала присутніх та пригостила  запашним короваєм.

         Далі Тетяна Іванівна зазначила: «Боляче усвідомлювати, що живучи у ХХІ столітті ми говоримо про війну. Уже п’ятий рік іде війна на Сході України… Наші хлопці, із Вишнополя, із всієї Тальнівщини, кращі сини неньки України, не стали осторонь. Захищають суверенітет нашої держави, свій народ, всіх нас. Не всім судилося повернутися до рідної домівки. Жертвою війни на Сході України став наш односельчанин 28-річний Оверченко Дмитро Олександрович, який загинув в м. Авдіївка Донецької області.» 

         Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника Героям Небесної Сотні та вшанували світлу пам’ять Дмитра Оверченка, а з ним усіх тих, хто загинув за час кривавих протистоянь на Сході України – хвилиною мовчання.

         У виконанні квартету прозвучала пісня «Помолюсь за Україну».

         «Рідне село! Воно справді зігріває душу кожного із нас, - продовжила Тетяна Гудзенко. Перші писемні відомості про село належать до 1768 року. Тоді у Вишнополі нараховувалось 114 кріпацьких дворів. Назва села за переказами походить від слів «вишневе поле». Цілком імовірно, що її занесли з собою переселенці з Поділля, де також було село Вишнопіль.

         Виринувши із сивої давнини, чимало всього – доброго і не дуже, радісного і сумного, вікопомного і буденного – пережило воно за свої роки.»

         Авторський вірш «Моє село» прозвучав у виконанні учасниці концерту Марини Дульської.

         Далі поіменно згадали  відомих людей, які народилися в с. Вишнопіль.

         «Сьогодні Вишнопіль став невпізнанним. Розквітнув і з кожним роком стає все впорядкованішим. Працюють школа, дитячий садок, ФАП, будинок культури, бібліотека, відділення зв’язку, мережа приватних магазинів.  У селі живуть працьовиті люди, які вміють не тільки трудитися, а й творити прекрасне народне мистецтво. І свідченням цьому – є сьогоднішній концерт, підготовлений силами учасників художньої самодіяльності Вишнопільського сільського будинку культури.

         При будинку культури працюють: хор, танцювальний колектив «Вишневий цвіт», танцювальний колектив «Надія», вокально-інструментальний ансамбль «Вишня», колектив «Вишнопільські барви», гурт «Вишнопільчаночка», театральний колектив», - зазначила Тетяна Іванівна та щиро подякувала працівникам культури та учасникам художньої самодіяльності сільського будинку культури.

         Впродовж концерту глядачі були зачаровані піснями та чудовими танцювальними композиціями вишнопільських аматорів сцени. Фінальною стала пісня «Хай живе надія», яку виконали всі учасники концертної програми.

          Привітали колективи із вдалим звітним концертом депутат Черкаської обласної ради Володимир Копійченко та заступник голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, які вручили подяку Тальнівської районної ради та Тальнівської районної державної адміністрації Вишнопільському сільському голові Гудзенко Тетяні Іванівні, депутатам сільської ради, працівникам закладів культури та учасникам художньої самодіяльності с. Вишнопіль за турботу і розвиток культури громади та участь у творчих звітах сільських клубних закладів Тальнівського району за 2018 рік, подарували квіти та солодощі.

       Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро, а ці чудові свята додадуть всім наснаги, оптимізму і впевненості у власних силах  та непохитної віри в світле і щасливе майбутнє!

 

                                                        Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись