Відбулася 22-а сесія районної ради

  В роботі 22 сесії районної ради, яку провів голова ради Володимир Глухенький, взяли участь районні обранці, голова районної державної адміністрації Микола Бардадим, помічники – консультанти народного депутата України Валентина Ничипоренка, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, голови місцевих рад.

  Перед початком сесії головуючий привітав депутатів, міського та сільських голів, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період та проінформував про  участь депутатів у заходах, що відбувалися в цей період.

  Депутати в цей день заслухали питання ходу виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району в І кварталі 2013 року, підсумки виконання районного бюджету за  1 півріччя 2013 року та завдання з її виконання на 9 місяців 2013 року, з якого доповідав заступник голови районної державної адміністрації Василь Івченко. Начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак доповіла про виконання районного бюджету за І півріччя 2013 року та внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2012 № 18-2 «Про районний бюджет на 2013 рік» із змінами. Без зауважень депутатське зібрання підтримало п’ять нових програми медичного спрямування. Зокрема, програми: боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року, профілактики та лікування серцево-судинних захворювань на 2013-2015 роки та інші.       

  Також, прийнято на пленарному засіданні ряд рішень, що стосуються управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл і міста району. Крім того депутати підтримали три депутатські звернення.

  Загалом, на пленарному засіданні двадцять другої сесії було прийнято 26 необхідних для життєдіяльності району рішень.

Повернутись