22 червня вся країна вшановує пам ять жертв Другої світової війни в Україні

Щорічно 22 червня вся країна вшановує пам’ять жертв Другої світової війни в Україні. Цього дня далекого 1941 року нацист­ська Німеччина напала на Радянський Союз, у складі якого була Україна.День початку війнистав в Україні історичним днем глибокої скорботи.

Вшанувати пам’ять жертв Другої світової війни в Україні та покласти квіти до Пагорба Слави прибулиголова районної ради Валентина  Олександрівна Любомська, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Васильович Гречка та заступник голови райдержадміністрації Тетяна Олександрівна Півторак, голова районної ради ветеранів війни і праці Василь Васильович Білозор, керівники та службовці структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники районної ради, молодь та  жителі міста.

До присутніх звернувся Білозор Василь Васильович, який у своєму виступі зазначив: «Щороку в цей день ми віддаємо данину шани та любові ветеранам за героїзм і жертовність. Згадуємо тих, хто не повернувся з фронтів війни. Минуло багато десятиліть, але смертельний подих війни відчувається знову. Сьогодні, у цей день, ми не можемо не згадати військових української армії, що стримують  ворога на Сході, і згадуємо імена молодих хлопців, наших земляків, які загинули захищаючи Україну. У День скорботи, пам’ятаємо, сумуємо… Світла пам’ять усім загиблим за свободу України.»

Бажає усім, хто відстоював і відстоює перемогу, незалежність та цілісність України, міцного здоров’я, злагоди, благополуччя та мирного і спокійного неба.

 

                                                        Виконавчий апарат районної ради.

 

 

Фотозвіт

Повернутись