22 червня 2017 року історичний день глибокої скорботи

       22 червня 2017 року минає 76 років відтоді, як нацист­ська Німеччина напала на Радянський Союз, у складі якого була Україна.День початку війни став в ­Україні історичним днем глибокої скорботи.

       В цей день вшанувати пам’ять жертв Другої світової війни в Україні та покласти квіти до Пагорба Слави прибулиголова районної ради Валентина Олександрівна Любомська, голова райдержадміністрації Василь Петрович Клименко, міський голова Олексій Віталійович Юрченко керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Петрович Карпук, депутат районної ради, начальник відділу соціального захисту населення Тетяна Іванівна Маринченко та керівники структурних підрозділів.

            На знак скорботи за мільйонами жертв у роки Другої світової 
війни о10 годині працівники апарату районної ради хвилиною мовчання,
 яка оголошена на території всієї України, вшанували пам’ять загиблих.

        В День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні ми згадуємо усіх тих, хто жертвував найдорожчим, щоб наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника. І наш святий обов’язок сьогодні – зберегти мир, спокій і злагоду у суспільстві задля світлої пам’яті тих, хто ціною свого життя йшов до Перемоги та тих, хто сьогодні боронить нашу Україну.

                                                        Виконавчий апарат районної ради.

                                                        

Повернутись