19-а сесія районної ради

  21 січня 2013 року відбулося засідання 19 сесії Тальнівської районної ради, яке проводив заступник голови районної ради Володимир Глухенький. У роботі сесії взяли участь народний депутат України Бобов Г.Б., заступник голови Черкаської обласної ради Касян В.П., голова райдержадміністрації та його заступники, помічники – консультанти народних депутатів України та депутатів обласної ради, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, сільські голови.

  Перед початком сесії головуючий привітав депутатів, міського та сільських голів, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період та виконав ще одну приємну місію, що всеукраїнською газетою «Освіта» в цьому році вперше було проведено рейтингове голосування по визначенню найяскравіших постатей в українській освіті, майстрів педагогічної справи. Визначено сто особистостей кращих освітян 2012 року, яким присуджено освітянські відзнаки. Серед нагороджених визначено депутата районної ради, голову постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики Нестругіну Людмилу Митрофанівну в номінації «Малиновий дзвін душі». Привітали їїтавручиликвіти.

  Також привітали і народного депутата України Валентина Ничипоренка, якого відзначено в номінації «Лиш Храм збудуй». Ці вітання попросили передати через його представника, який був присутній на сесії.

  Депутати затвердили порядок денний сесії, згідно якого було розглянуто 13 питань.

  Спочатку депутати обрали голову районної ради – Глухенького В.С., прийняли  районні програми з виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2013-2016 роки тапо забезпеченню житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, на 2013-2015 роки.

  Жваво обговорення проходило при розгляді питання надання згоди на передачу майна відділення швидкої медичної допомоги Тальнівської центральної районної лікарні до спільної власності територіальних громад міст, селищ, сіл області., з якого  інформував  головний лікар центральної районної лікарні Анатолій Майсюк.

 Керівники району вручили Почесну Грамоту райдержадміністрації та районної ради колишньому директору районного музею історії хліборобства Вадиму Мицикуза багаторічну працю, вагомий особистий внесок у розвиток музейної справи в районі, збагачення  і популяризацію історико-культурної спадщини України.

  Щодо цих та інших питань були  прийняті відповідні рішення.

Повернутись