19 червня 2017 року відбулося засідання президії районної ради

      19 червня 2017 року відбулося засідання президії районної ради, яке провела голова районної ради Валентина Любомська. В засіданні президії взяли участь голови постійних комісій районної ради, керівники депутатських фракцій.

         Голова районної ради Валентина Любомська та голови фракцій районної ради обговорили стан здійснення депутатами районної ради депутатських повноважень та розглянули шляхи активізації  їх діяльності.

         По питаннюздійснення постійними комісіямирайонної ради контролю за виконанням рішень ради  запропоновано головам постійних комісій розглянути на засіданнях комісій стан реалізації комісіями визначених законодавством повноважень та визначити шляхи вдосконалення їх діяльності.

         На засіданні обговорено питання внесення змін до рішення районної ради про утворення постійних комісій районної ради, обрання їх голів та персонального складу та про внесення змін до рішення районної ради  про відзнаку районної ради «Почесний громадянин Тальнівщини». Запропоновано внести зміни, включивши  в склад комісії голів фракцій районної ради.

           Про стан виконання рішення районної ради від 23.12.2016 № 11-10/УІІ «Про визначення орієнтовних строків проведення звітів депутатів Тальнівської районної ради VIІ скликання перед виборцями» інформував голова постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності Танцюра Володимир Васильович.

   По питанню забезпечення погашення працівникам Тальнівського РЕМу  заборгованої заробітної плати голова районної ради Валентина Любомська зазначила, що районною радою направлено листи щодо невиплати заробітної плати працівникам РЕМу 16-и адресатам та вже надійшли відповіді про реагування з Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Генеральної прокуратури України, Служби Безпеки України, народного депутата України Ничипоренка В.М. та прокуратури Черкаської області. 15 червня2017 року розпочато частково виплату заборгованої  заробітної плати. ПрацівникиРЕМу з початком виплати заробітної плати тимчасово призупинили страйк і відновилироботу всіх служб.

    Також винесено на розгляд проект Програми підтримки місцевого самоврядування у Тальнівському районі на 2017-2020 роки та створення фонду депутата районної ради та затвердження Порядку використання коштів депутатського фонду у 2017 році.

         Голова постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики Ковальов Анатолій Костянтинович проінформував про звернення громадської організації «Всеукраїнський інноваційний фонд «Народна ініціатива».

         Також голова районної ради Валентина Любомська запропонувала членам президії внести пропозиції щодо відзначення в районі 21-ї річниці Конституції України та 26-ї річниці незалежності України.

 

                                                        Виконавчий апарат районної ради.

Повернутись