17-а сесія районної ради

  26 листопада 2012 року відбулося засідання 17 сесії Тальнівської районної ради,  яке проводив заступник голови районної ради Володимир Глухенький. У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації та його заступники, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, сільські голови.

  Перед початком сесії головуючий привітав депутатів, міського та сільських голів, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період. Депутати затвердили порядок денний сесії, згідно якого було розглянуто 19 питань.

  Жваво обговорення проходило при розгляді питання виконання Програми соціально-економічногота культурногорозвитку району за 9 місяців  2012 року, з якого  інформувала  начальник управління економіки райдержадміністрації Тетяна Карачун. Нею, зокрема, відзначено, що економіка району працює злагоджено і ця тенденція є стабільною й позитивною. За рейтинговими показниками  район займає 5 місце.

   Вона зауважила, що районна державна адміністрація, органи місцевого самоврядування разом із депутатами займали активну позицію щодо реалізації реформ у районі.

  Далі депутати заслухали звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2012 рокута внесли зміни до районного бюджету на 2012 рік, доповідала з даних питань начальник фінансового управліннярайдержадміністраціїНаталія Шпичак.

   Особливу зацікавленість депутатів викликала інформація про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Тальнівського району, з якою виступив начальник Тальнівського РВ УМВС України в Черкаській області Кондрацький І. М.

  Заслухано інформацію про хід виконання районної програми щодо запобігання дитячійбезпритульності, бездоглядності, профілактики  правопорушень серед дітей, їх соціального захисту та по роботі з сім’ями, які потрапили у складні життєві умови, на період до 2012 року. Внесено зміни до ряду районних програм.

  Також на сесії було розглянуто ряд земельних питань та питань регуляторної політики.

   Щодо цих та інших питань були  прийняті відповідні рішення.

Повернутись