15 вересня 2015 року відбулася чергова 41-а сесія районної ради

     15 вересня 2015 року відбулася чергова 41-а сесія районної ради, яку провела голова ради Наталія Петрівна Руснак. У засіданні взяли участь  голова районної державної адміністрації Клименко Василь Петрович, перший заступник голови районної державної адміністрації Гречка Володимир Васильович, заступник голови райдержадміністрації Півторак Тетяна Олександрівна, начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, сільські голови, представники народних депутатів України Бобова Геннадія Борисовича та Ничипоренка Валентина Миколайовича, районних громадських організацій і місцевих ЗМІ.

         На початку сесії голова районної ради Руснак Н.П. привітала депутатів з днем народження, який вони відзначали в міжсесійний період. Після чого разом із головою райдержадміністрації Клименком В.П. вручили Почесну Грамоту та Подяку за сумлінне виконання обов’язків депутату районної ради Безрідному Володимиру Андрійовичу та голові районної виборчої комісії Горбаченку Віталію Сильвестровичу.

         Часом, визначеним регламентом районної ради для виступів, оголошень, заяв, скористався депутати районної ради Кравчук Анатолій Антонович, Скіченко Микола Дмитрович, Хоменко Микола Іванович, Кутас Борис Петрович, Терещук Іван Кіндратович, Єгоров Леонід Васильович, сільські голови Свідерський Юрій Володимирович та Козаченко Павло Олександрович. Усі піднімали питання майбутнього об’єднання громад.

         При затвердженні порядку денного сесії депутати районної ради задовольнили клопотання райдержадміністрації і зняли з розгляду питання «Про програму підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у Тальнівському районі на період до 2020 року».

         Далі депутати заслухали звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за І півріччя 2015 року, внесли зміни до рішення районної ради від 23.01.2015 № 36-2/VI «Про районний бюджет на 2015 рік» із змінами; до районної програми «Турбота» на 2015-2020 роки; до Програми зайнятості населення Тальнівського району на 2013-2017 роки; до районної комплексної програми «Освіта Тальнівщини»; до рішення районної ради від 23.01.2015 № 36-5/УІ.

         Голова тимчасової комісії районної ради з додаткового розгляду стану реалізації програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2015 рік  В.В.Захарчук, проінформував про те, що комісією проведено 10 засідань у ході яких проаналізовано роботу 18 підприємств району. Виступаючий подякував членам комісії, керівникам підприємств за співпрацю та зазначив, що результатом роботи комісії є покращення роботи ряду підприємств, легалізація робочих місць.

         Депутати, також, почули інформацію про хід виконання програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху на території Тальнівського району на період до 2016 року та про виконання рішення районної ради від 05.05.2015 № 38-9/VI «Про передачу в оренду нерухомого майна».

Дозволили відділу освіти райдержадміністрації передати в оренду частину приміщень та обладнання шкільних їдалень загальноосвітніх шкіл району та надали згоду на приватизацію частини житлового приміщення, яке перебувало на балансі центральної районної лікарні. Крім того, прийняли рішення «Про перейменування селища Здобуток Жовтня Тальнівського району».

         Після емоційного обговорення і дискусій, депутати затвердили чотири технічних документації з нормативно грошової оцінки земельних ділянок та по п’яти – рішення не прийнято.

         На завершення сесії, голова районної ради Н.П.Руснак проінформувала присутніх про стан реагування на звернення, запити, запитання депутатів районної ради.

Фотозвіт

Повернутись