Вшановуючи пам'ять мужніх воїнів

  15 лютого 2019 року Україна відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ту річницю виведення радянських військ з Афганістану.

   З цієї нагоди у місті Тальне відбувся урочистий мітинг біля пам'ятного знака воїнам-інтернаціоналістам.

    У заході взяли участь керівники району та міста, ветерани Афганістану, їхні рідні та представники громадських організацій.

    Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять земляків, які загинули у роки тієї війни та померли у мирний час, підірвавши здоров'я у роки кривавого лихоліття. Поклали квіти та вінки до пам'ятника.

    Виступаючі ділилися власними спогадами та засвідчували велику повагу людям, яким довелося нести нелегку військову службу в гарячих точках світу.

   Зокрема, депутат районної ради Олександр Дімітров  зазначив: «В цій кривавій війні самовідданість, мужність і героїзм виявили українці - офіцери та солдати. Багато з них не повернулись до родин, до коханих. Ми пам’ятаємо про них!

   Ми засвічуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте цінувати сьогоднішній день, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

  Схиляю голову перед пам’яттю тих, хто загинув.

   З вдячністю звертаюсь до тих, хто живе поряд з нами.»

  Та побажав присутнім і їх родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

Слава Україні!

 

                                                        Виконавчий апарат районної ради

 

 

 

Фотозвіт

Повернутись