14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

  Відповідно до  Указу Президента, починаючи з 2006 року, цього грудневого дня українці вшановують тих, хто ціною героїчних зусиль, а подекуди і власного життя, зумілизупинити ядерну загрозу. Обрана вона була не випадково, адже саме цього дня, 33рокитому, відбулася здача в експлуатацію об’єкту «Укриття» – саркофагу, котрий забезпечив зберігання радіоактивних відходів на аварійному четвертому реакторі Чорнобильської АЕС. 

 Чорнобильська катастрофа – найбільша за всю історію ядерної енергетики. В житті українців Чорнобиль є незаживаючою раною болю і втрат. Масштаби лиха стали найтяжчими в історії нашої планети. Героїзм ліквідаторів врятував мільйони життів, врятував світ.  Ціною свого життя і здоров’я, під великими дозами опромінення вони  зупинили невидимого і дуже підступного ворога. 

  Керівники району та міста спільно із учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС поклали квіти до пам’ятного знаку «Пам’ять Чорнобиля» та вшанували загиблих ліквідаторів, які ціною свого життя зупинили ядерну загрозу, хвилиною мовчання.

                                                              Виконавчий апарат районної ради.

Фотозвіт

Повернутись