13 вересня 2019 року відбулася 35-а сесія Тальнівської районної ради

Відбулася 35-а сесія районної ради

     13 вересня 2019 року відбулася 35-а сесія Тальнівської районної ради, яку за дорученням депутатів районної ради розпочала Валентина Сарана  - депутат районної ради.

      Перед початком сесії Валентина Петрівна зазначила, що 29 серпня – ми вшановували пам'ять Героїв, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.1 вересня - розпочалася Друга світова війна, яка забрала мільйони життів.8 вересня на державному рівні вшановували пам'ять  потерпілих внаслідок депортації – примусового виселення українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Південного Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944–1951 роках                                   

      Присутні вшанували пам’ять справжніх патріотів України, які віддали своє життя за її свободу, територіальну цілісність і незалежність, хвилиною мовчання.

      Після цього було розпочато пленарне засідання ради. В ньому взяли участь депутати обласної ради Володимир Копійченко, Анатолій Підгорний, Анатолій Скіченко, виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Тетяна Півторак, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Віталій Карпук, начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, сільські голови, керівники територіальних органів виконавчої влади, представники громадських організацій та засобів масової інформації району.

    Головуюча привітала депутатів районної ради, сільських голів, які відзначали свій день народження у міжсесійний період. Потім депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

        Першим розглядалося питанням обрання голови районної ради. На дану посаду була запропонована кандидатура депутата районної ради Валентини Любомської. Шляхом проведення таємного голосування головою Тальнівської районної ради обрано Любомську Валентину Олександрівну.

      Депутати внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік,  Програми підтримки книговидання місцевих авторів та популяризації української книги в Тальнівському районі на 2017-2020 роки і договору оренди з ПП «Редакція газети «Тальнівщина» та Головного управління статистики у Черкаській області.

     Затвердили Програму підтримки діяльності аматорських колективів закладів культури та окремих виконавців у Тальнівському районі на 2019-2024 роки.

      Заслухали інформацію про виконання Програми боротьби з амброзією полинолистою у  Тальнівському районі на 2018-2020 роки.

    На сесії були також прийняті рішення районної ради щодо надання службового приміщення для розташування робочого місця помічника-консультанта народного депутата України Нагорняка С.В. Також затверджено акти приймання-передачі матеріальних цінностей та акт прийому-здачі частини житлового приміщення (квартири).

      Депутати затвердили проект землеустрою та встановлення  (зміну) меж села Білашки та селища Левада Білашківської сільської ради; проект землеустрою та встановлення (зміну) меж адміністративно-територіальних одиниць  с. Криві Коліна, с. Чеснопіль, с-ща Добрянка, с-ща Нова Павлівка; проект землеустрою та встановлення (зміну) меж адміністративно-територіальних одиниць с.Онопріївка, с.Павлівка Друга та с.КобилякиТальнівського району.

      Заслухано інформації керівників установ щодо стану готовності закладів соціальної і гуманітарної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період.

         Щодо стану організації підвезення дітей, їх харчування в закладах освіти району проінформувала начальник відділу освіти райдержадміністрації Лариса Коваль.

         На завершення роботи сесії Валентина Любомська подякувала всім за спільну активну роботу, за розуміння і підтримку.

Виконавчийапаратрайонної ради

 

 

Фотозвіт

Повернутись