100 - річчя Павлівського Першого навчально виховного комплексу

         1 вересня 2015 року Павлівський Перший навчально - виховний комплекс святкував поважний 100 - річний ювілей відкриття земської школи, у двоповерховому приміщенні якої навчаються учні і сьогодні.

         На свято завітали колишні і нинішні учні, учителі, батьки, гості. Відкрила захід директор НВК Людмила Яківна Дідик. Далі слово надали колишній випускниці цього навчального закладу, голові районної ради Наталії Петрівні Руснак, яка привітала присутніх із ювілеєм та Днем знань і вручила Почесні Грамоти районної державної адміністрації та районної ради учителю математики Катерині Василівні Безуглій та  учителю біології та хімії  Валентині Вікторівні Ленартович, Грамоти відділу освіти отримали Оксана Володимирівна Ткачук, Тетяна Дмитрівна Бондаренко та Людмила Яківна Дідик, а також Наталія Петрівна відзначила подякою райдержадміністрації, районної ради та ГО « Тальнівська районна спілка ветеранів та учасників АТО » учнівський та педагогічний колектив Павлівського Першого НВК за високий патріотизм, активну громадянську позицію та волонтерську допомогу військовослужбовцям - учасникам АТО.

         Із вітальними словами також виступили: сільський голова Григорій Васильович Андріїшин, керівник СФГ « Дружба », депутат районної ради Сергій Борисович Тульчинський, випускники минулих років – Любов Кононівна Кандаурова, яка цього дня святкувала день народження, Ганна Володимирівна Зозуля, Петро Савович Мусієнко, Тетяна Іванівна Чмига.

         Як і годиться, ювіляри отримували подарунки і від районної ради, і від сільської ради, і від керівництва СФГ « Дружба », і від випускників попередніх років.

         Щирі напутні слова отримали 1 вересня четверо першокласників і три майбутні випускники - дев’ятикласники.

         Теплу, урочисту атмосферу створювали учителі та учні навчально - виховного комплексу, які підготували чудову святкову лінійку приурочену 100 - річчю школи.

Фотозвіт

Повернутись