10 вересня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів

10 вересня 2019 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, яке проводив голова комісії  Анатолій Ковальов.

В роботі комісії взяв участь начальник управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Віталій Захарчук, начальник відділу Держгеокадастру в Тальнівському районі Геннадій Сикалов, Павлівський сільський голова Наталія Слободяник, землевпорядник Білашківської сільської ради Катерина Устиченко.

Постійною комісією розглянуто, підтримано та запропоновано повторно винести на розгляд президії та сесії районної ради проект рішення районної ради про хід виконання Програми боротьби з амброзією полинолистою у Тальнівському районі на 2018-2020 роки.

Також винесено на розгляд президії та сесії районної ради проект рішення про затвердження проекту землеустрою та встановлення (зміни)  меж села Білашки та селища Левада Білашківської сільської ради.

Проект рішення про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни)  меж села Павлівка Перша Павлівської сільської ради комісією не підтримано.

В роботі комісії взяли активну участь члени комісії Коваль Валерій Дмитрович, Коваль Лариса Вікторівна, Пасєка Олексій Дмитрович, Слободяник Микола Архипович.   

Виконавчий апарат районної ради   

Повернутись