10 липня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань

         10 липня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з соціальних та гуманітарних питань, яку очолює депутат районної ради  Валентина Сарана.

         В роботі комісії взяли участь заступник голови райдержадміністрації Т.Півторак, головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги Г.Данилюк., в.о. головного лікаря центральної районної лікарні В.Калініченко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Л.Коваль, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації С.Гудзенко.

       Членами комісії розглянуто, підтримано та запропоновано внести на розгляд чергової сесії районної ради проект рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Тальнівщини»Жовтобрюху Артему Олеговичу (посмертно) за особисту мужність, героїзм і самопожертву, виявлені у захисті державного суверенітету та  територіальної  цілісності  України, вірність військовій присязі при проведенні  антитерористичної операції на сході України.

           В порядку контролю було заслухано та активно обговорено інформації  про хід виконання районної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІД на 2015-2018 роки та районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей і учнівської молоді на 2016 – 2021роки.

           З усіх розглянутих питань порядку денного засідання комісій були прийняті відповідні висновки.

 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись