10 липня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності

     10 липня  2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та законності під головуванням Танцюри В.В.

     На засіданні розглянуто звернення Легедзинського сільського голови  щодо загострення  криміногенної  ситуації  в селі Легендзине. Рекомендовано сільському голові  спільно з дільничним інспектором організувати роботу  громадського формування з охорони правопорядку на території села та   начальнику  Тальнівського  відділення поліції Звенигородського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Черкаській області  надати необхідну допомогу  громаді щодо здійснення заходів з запобігання крадіжкам.

     Головний інспектор Тальнівського РС УДСНС України у Черкаській області проінформував членів комісії про  роботу щодо запобігання виникнення пожеж в місцях збирання, зберігання та переробки ранніх зернових та території району.

      Комісією розглянуто депутатське звернення Пилипенка О.Ф.   щодо кандидатури для обрання на посаду  заступника голови районної ради.  Комісія запропонувала це  питання   розглянути на засіданні  президії районної ради при обговоренні  проекту порядку денного сесії районної ради, яка має відбутися 13 липня 2018 року.

 

    Заслухано  інформацію  керуючого справами виконавчого апарату районної ради з питань  дотримання  вимог законодавства щодо поіменного голосування  при прийнятті рішень районною радою та оприлюднення їх результатів.  Відмічено, що  при проведенні сесій  дотримуються вимоги  законодавства  щодо  поіменного  голосування та  своєчасно, в день завершення  пленарного засідання ради,  оприлюднюються  на сайт  результати  поіменного  голосування .

 

        Розглянуто  проект рішення «Про  внесення змін в рішення Тальнівської районної ради від 23.12.2016 року №11-11/УП « Про затвердження списку присяжних». Даний проект погоджено  членами комісії та запропоновано подати його на розгляд президії і сесії районної ради.

     Активну участь в обговоренні питань порядку денного взяли голова комісії Танцюра В.В. та члени комісії Глийовий М.С., Глухенький В.С.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись