10 липня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики

         10 липня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, промисловості та регуляторної політики (голова – Заверталюк Л. П.) за участю заступника голови райдержадміністрації Півторак Т. О., представників райдержадміністрації,  районної ради.

            Члени комісії розглянули та підтримали проекти рішень про затвердження Звіту про незалежну оцінку об’єкта комунальної власності та про затвердження актів приймання-передачі книжкових фондів та майна Тальнівського районного музею історії хліборобства.

        Заступник голови райдержадміністрації Півторак Т. О. повідомила членів постійної комісії про наслідки проведеного конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря Тальнівської центральної районної лікарні. Вона проінформувала, що на даний час конкурс завершено і з переможцем конкурсу буде укладено контракт на посаду головного лікаря. Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Белінський М. Л. в порядку контролю  проінформував членів комісії про хід виконання наступних районних Програм: – поводження з твердими побутовими відходами у Тальнівському районі на  2013-2018  роки; – підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2016-2020 роки; – коригування  (оновлення) топографічної підоснови, схеми планування території та генеральних планів населених пунктів Тальнівського району на 2015 – 2020 роки. Після детального обговорення запропоновано продовжити  виконання програм.

         Також комісією повторно розглянуто клопотання директора районного будинку культури щодо вирішення питання оренди частини приміщення районного будинку культури Тальнівською центральною бібліотекою. Взято до уваги що вирішення даного питання згідно законодавства потребує додаткового вивчення.Головою комісії Заверталюк Л. П. проінформовано членів комісії про депутатське звернення депутата районної ради Пилипенка О. Ф. щодо посади заступника голови районної ради. З даного питання інформацію взято до відома та запропоновано винести на розгляд президії районної ради.

              Поміж іншого комісія заслухала інформацію по звітах щодо результатів періодичного відстеження результативності регуляторних актів районної ради, про створеннятимчасової комісії щодо обстеження існуючого стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення, про припинення права постійного користування земельною ділянкою відділом освіти райдержадміністрації, про стан та ефективність використання майна об’єктів спільної власності територіальних громад сіл і міста Тальнівського району.

           Активну участь в обговорені питань винесених на розгляд постійної комісії районної ради брали депутати районної ради Заверталюк Л. П., Богомолова Ю. Д.,  Поперечний В. А., Ткаченко О. В.

 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись