10 липня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічного розвитку

         10 липня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради  з питань бюджету та економічного розвитку, яке проводив голова комісії  Олександр Дімітров за участю голови районної ради Валентини Любомської, першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Гречки, начальника Тальнівського відділення Звенигородської ОДПІ Олександра Маринченка, начальника фінансового управління райдержадміністрації Наталії  Шпичак.

         На засіданні комісії розглянуто питання виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року та внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. По даних питаннях інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Наталія Шпичак.

         Члени постійної комісії підтримали пропозицію Наталії Вікторівни  щодо зняття даного питання з розгляду, виключивши його з порядку денного сесії районної ради та винести на розгляд наступної сесії, з метою більш детального аналізу виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року.  Про хід виконання  рішення районної ради від 31.05.2018 № 24-4/УІІ «Про Програму розвитку інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом, утриманням автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури у Тальнівському районі на 2018-2020 роки» інформував перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Гречка.

         Голова постійної комісії Олександр Дімітров ознайомив присутніх  із листами, які були винесені на розгляд комісії.

         За наслідками обговорення, комісією надано позитивні висновки та запропоновано винести обговорені проекти рішень на засідання президії та сесію районної ради, яка відбудеться 13 липня 2018 року.

         В обговоренні проектів активну участь взяли голова районної ради Валентина Любомська, голова комісії з питань бюджету та економічного розвитку Олександр Дімітров та члени постійної комісії Віктор Марченко,  Василь Данилюк, Володимир Бондарчук, Павло Лаціна.

 

                                                               Виконавчий апарат районної ради.

 

 

 

 

        

        

        

        

Повернутись