10 липня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів

         10 липня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку та природних ресурсів, яке  проводив її голова Анатолій Ковальов.

         Комісією розглянуто чотири проекти рішень про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок розміщених за межами населених пунктів. За наслідками надано позитивні висновки та запропоновано голові районної ради винести їх  на розгляд президії і сесії районної ради.

          Керуючий справами виконавчого апарату районної ради  Віталій Карпук проінформував членів комісії про отримані районною радою відповіді на звернення голови районної ради Валентини Любомської до органів влади щодо недотримання санітарних норм у Тальнівській філії державного підприємства «Укрветсанзавод». Районну раду проінформували – Міністерство аграрної політики та продовольства України, державне підприємство «Укрветсанзавод», Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Ними зазначено, що в червні 2018 року проведено позапланову перевірку Тальнівської філії на предмет дотримання в процесі діяльності санітарних і екологічних вимог згідно законодавства. Встановлено, що розміщення потужності здійснено з дотриманням усіх вимог щодо планування і забудови, санітарно-захисних зон. Завод забезпечений технологічним обладнанням, спеціалізованим транспортом, кваліфікованим персоналом, що гарантує заявлений обсяг оброблення, переробки відповідно до ветеринарно - санітарних вимог. Дезбарєри  та дезкилимки знаходяться в робочому стані, та інще. При проведенні перевірки порушень вимог законодавства у сфері ветеринарної медицини не встановлено. Також повідомлено, що ухвалою Господарського суду міста Києва стосовно державного підприємства «Укрветсанзавод» введено процедуру санації та зобов’язано в термін до 16 липня 2018 року надати суду затверджений план санації підприємства. Питання по модернізації Тальнівської філії ДП «Укрветсанзавод» (в тому числі із застосуванням очистки сокових парів та впорядкування території) буде включене до плану санації підприємства та впроваджене на філії в процесі його реалізації. Комісією дану інформацію взято до відома та запропоновано голові районної ради звернутись за належністю з проханням надати інформацію про затвердження відповідного плану та терміни його реалізації на філії.

     Також на засіданні комісії розглянуто звернення жителів села Новомайданецьке щодо незадовільного утримання будинку та прилеглої території в даному селі. Заявники, які проживають поблизу зазначали, що будівля і прилегла до неї територія знаходяться в жахливому стані. Вони власними силами намагаються навести хоч мінімальний порядок, проте є  власник даної напівзруйнованої будівлі - ПРАТ «Ново-Майданецьке». Виконком Майданецької сільської ради, громадяни неодноразово звертались до керівника ПРАТ «Ново-Майданецьке» Олександра Мегея з  питання знесення залишків будинку та приведення прилеглої до нього  земельної  ділянки   у належний санітарний стан, проте безрезультатно. Комісією запропоновано Олександру Мегею до 1 серпня 2018 року належним чином прореагувати. В разі ігнорування вимог законодавства щодо належного утримання території,  звернутись до  відповідних контролюючих органів з питань дотримання  санітарного та екологічного законодавства.

     Членами комісії розглянуто проект рішення районної ради «Про утворення комісії звивчення питання фінансування закладів охорони здоров’я та соціального захисту в районі», депутатське звернення О.Ф.Пилипенка та запропоновано голові районної ради винести їх  на розгляд президії і сесії районної ради.

         Голова комісії Анатолій Ковальов проінформував про внесені головою районної ради Валентиною Любомською пропозиції  райдержадміністрації щодо включення депутатів районної ради до складу  тимчасової комісії з обстеження існуючого стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення по відповідних напрямках.

      Активну участь при  розгляді питань порядку денного взяли депутати Валерій Коваль, Микола Слободяник, Лариса Коваль, Сергій Мельниченко та Анатолій Ковальов.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись