1 вересня – День знань

   Традиційно у перший день осені, 1 вересня, в Україні відзначають День знань. Відчуття, які виникають в цей день, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. Воно якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.

  Цей день завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року - це в першу чергу, свято для першокласників, які тільки починають свою дорогу до Знань, світу нового і непізнаного. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам – до своєї другої домівки – у школи та вузи.  Це певний підсумок величезної підготовчої роботи, яка передувала початку нового навчального року, нового освітнього процесу.

  Навчальні заклади Тальнівщини добре підготувались до нового навчального року та провели з нагоди свята урочисті заходи. В них взяли участь і переважна більшість депутатів районної ради. Депутати привітали дітей, вчителів, батьків зісвятом і початком нового навчального року. Школярам побажали наполегливості, працьовитості, провести навчальний рік цікаво та плідно, впевненості у власних силах, щобздійснити мрії, досягти своєї мети у житті, та вручили навчальним закладам подарунки. Вчителям подякували за їх невтомну та неоціненну працю, за чудову можливість, яку вони дають дітям - бути освіченими людьми.

  Голова районної ради Валентина Любомська побувала в Мошурівській  загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів та подарувала навчальному закладу сертифікат на придбання електричної  плити  для шкільної  їдальні. Представник ПП «Агрохім», депутат міської ради О.Гижко вручив школі сертифікати на придбання трьох ноутбуків. На святі також були представники Уманського лісгоспу Г.Устенко та Потаського лісництва  О.Бенедь, які долучилися до привітань та подарували дітям м’ячі.

  На завершення за традицією у всіх школах перший дзвінок покликав учнів у класи.

Виконавчий апарат районної ради

Фотозвіт

Повернутись